Zdravé maškrtenie

Zdravé maškrtenie

Každý malý aj veľký školák to pozná. Príde prestávka a už len myslí na to, čo dobré by si dal pod zub? Napriek tomu, že mám 27rokov, ešte stále som sa nezmenila a každú jednu prestávku iba rozmýšľam nad tým, čo dobré by som si dala. Nakoľko si však uvedomujem dôležitosť zdravia, snažím sa si vybrať vždy niečo chutné a zdravé.

Tak som sa aj dostala k zdravým tyčinkám a zdravým snackom.  Tieto zdravé tyčinky a snacky sú zväčša bez cukru, RAW alebo obsahujú proteín. Práve preto sú oveľa zdravšie než obyčajné sladkosti, no i tak dokážu potešiť srdiečko každého maškrtníka, a zároveň troška zaplniť bruško.

isoline tyčinky

Ja osobne som už mala možnosť odskúšať tyčinky od firmy Isoline. Nakoľko mám veľmi rada orieškové tyčinky, tak som ako prvé vyskúšala kešu a pistáciové tyčinky. Obe z nich mi prišli veľmi chutné, málo sladké a naozaj ideálne ako snack po jedle alebo cez prestávku. Ak by som si mala vybrať jednu z týchto tyčiniek, pistáciová mi chutila viac nakoľko mi prišla chuť výraznejšia.

100% Fruity bar má v ponuke dve príchute, a to pomaranč alebo malina. Napriek tomu, že mi malina oveľa viac chutí, keďže mám maliny veľmi rada, častokrát si kupujem aj pomarančové tyčinky, keďže je moja kamarátka alergická na maliny, a zvyknem sa s ňou o tyčinku podeliť.

isoline raw tyčinka

A ako posledné čo som skúšala bola RAW bar tyčinka, ktorá je v príchuti jablko alebo čokoláda. Napriek tomu, že mám veľmi rada ovocné príchute, v tomto prípade mi jablková tyčinka nechutila, ale čokoládová bola naozaj veľmi dobrá.

Verím, že som vám týmto článkom pomohla pri výbere svojej desiaty do práce, alebo desiaty pre deti.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *