Zelená je dobrá

Zelená je dobrá

V tomto príspevku vám prinášam jemné zelené maľovanie, ktoré je nie len jednoduché, ale aj decentné. Vďaka očným tieňom Manhattan Intense Effect odtieň Party Queen si môžete nakombinovať ideálnu zelenú farbu na oči. Ja osobne som siahla po jemnejšej – decentnejšej, takže som samotnú modrú skombinovala so zelenou.

Farba sa dokonale trblieta, čo žiaľbohu nie je vidieť na mojej fotke. Preto Vám prinášam fotku od jednej nemeckej blogerky, ktorá taktiež skúšala tieto tiene a je vidieť nie len enormný lesk, ktorý táto paletka prináša, no zároveň aj ako krásne sa dá s týmito farbami namaľovať.
Zdroj: http://bricksofbeauty.blogspot.com
Ako ďalším skúšaným produktom bol lesk na pery Revlon Super Lustrous Elcetro-Shock, ktorý má odtieň do modra. Na perách je síce tento modrý odtieň zľahka vidieť, no nejde o nič extra, takže ho pokojne môžete nosiť aj každodenne. Modrý odtieň je veľmi jemný a decentný a spôsobuje, že sú vaše pery tmavšie.

Ako posledné som si vybrala zelený lak Astor Fashion Studio Lagoon Lace, ktorý perfektne zapadá do tohto maľovania. Zelený – morový odtieľ sa perfektne hodí nie len k modro/zeleným tieňom ale aj k modrému lesku na pery.

Zdroje: http://bricksofbeauty.blogspot.com
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *