Zendium potešenie

Zendium potešenie

Určite mi dáte za pravdu, keď poviem, že zubné pasty patria ku každodennej starostlivosti. A keďže ma čoskoro čaká preventívna prehliadka, na samotnom výbere zubných pást si dávam momentálne obzvlášť záležať. Keď som od AMI Slovakia dostala možnosť vyskúšať zubné pasty Zendium, veľmi som sa potešila. Zendium má vyvynutých už niekoľko zubných pást pre deti i dospelých a ja vám teraz napíšem o troch z nich.

Ešte predtým by som vás však chcela informovať to, prečo sa Zendium zubné pasty oplatí kúpiť. Každá z nich totižto obsahuje proteíny a enzýmy, ktoré pomáhajú v boji proti príčinám vzniku zubného kazu a problémom s ďasnami. Zároveň je ich zloženie bez SLS (sodium lauryl sulphate) čo znamená, že rešpektuje jemné tkanivá v ústnej dutine.

Zubná pasta Junior 7+
Táto zubná pasta je vyrobená v príjemnej pestrofarebnej farbe, pričom samotné písmo je bledomodré. A aj keď nejde o rôzne zvieratká či iné detské prvky, určite sa potešia aj z tejto farebnej machule.
Táto zubná pasta, ako to aj samotný názov hovorí, je určená pre deti od 7 rokov, čo však neznamená, že ju nemôžu používať aj dospelí. V zložení nájdete aj Fluorid, ktorý sa nepoužíva iba k bieleniu ale aj podpore skloviny. Má jemnú mätovú príchuť, ktorá je ale vyrobená tak, aby deťom nebola štipľavá a obľúbili si ju. 
Zubná pasta Fresh
Fresh alebo inak povedané svieža pasta má zelené sfarbenie. Táto zeleno biela kombinácia je veľmi príjemná a v človeku hneď evokuje prírodu. Preto vás určite neprekvapí, že má mätovú príchuť, ktorá je naozaj svieža (čo hovorí aj samotný názov).

Zubná pasta je úžasná najmä z toho dôvodu, že dokáže prekryť aj silnejšie arómy z aromatizovaných jedál ako je napríklad cibuľa či cesnak. Za normálnych okoností (keď som v škole alebo vonku) použijem ústny sprej, no v pohodlí domova siahnem práve po tejto paste. Totižto som typ človeka, ktorý nemá rád, keď mu ostane pocit jedla v ústach. 
Zubná pasta Complete Protection
Túto pastu identifikujete podľa jej modrého obalu a modrej machule na nej. 

Je špeciálne vyvinutá tak, aby chránila nie len zuby ale aj celú ústnu dutinu. Musím povedať, že z týchto troch pást som si obľúbila najmä túto, keďže sú moje zuby naozaj citlivé a vďaka tejto paste sú odolnejšie nie len voči počasiu, ale aj baktériam a iným ústnym nepríjemnostiam. A keďže je moja ústna dutina enormne citlivá na zimu, táto pasta je pre mňa ako stvorená. 

5 thoughts on “Zendium potešenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *