Ziaja starostlivosť o pokožku

Ziaja starostlivosť o pokožku

Poznáte značku Ziaja? Ja sa s ňou stretávam už niekoľko rokov, pričom vždy je môj názor rovnaký. Veľmi milé produkty za prijateľné ceny.

Čo sa týka mňa, vyskúšala som už niekoľko výrobkov značky Ziaja ako napríklad uhorkovú peelingovú masku, pomarančový sprchovací gél či posilňujúci kondicionér na vlasy – kozie mlieko. Musím povedať, že tak ako som bola nadšená z pomarančovej vône sprchovacieho gélu, tak sa mi nepáčila vôňa uhorkovej peelingovej masky (aj keď účinok bol dobrý). A práve preto som prišla na to, že pokiaľ si chcem objednať niečo práve od tejto značky, najskôr si pozriem vôňu, a až potom si kúpim prípravok.

Ziaja sprchový gél

Od tejto značky najčastejšie nakupujem sprchové gély a pleťové peelingy. Tie sa mi totiž osvedčili najviac a viem, že pokiaľ si vyberiem práve tieto dva produkty od značky, nebudem ľutovať. Čo sa týka sprchového gélu tam najčastejšie siahnem po pomarančovej vôni, a pokiaľ chcem nejakú zmenu, tak potom po jahodovej vôni. Tieto dva sprchové gély ma však nikdy neomrzia. Vôňa je jemná a zároveň prevonia celú kúpeľňu.

Z pleťových peelingov najčastejšie siahnem po Jeju Young skin čistiacej peelingovej paste, ktorá sa pohodlne nanáša a taktiež aj odstraňuje z pleti. Nemá výraznú vôňu, takže človeka nedráždi a pleť po nej zostáva jemná a hladká. Navyše je tento peeling vhodný na uchaté póry čierne bodky i odstránenie odumretých kožných buniek, takže je pre mňa ako stvorená. Samozrejme však Ziaja ponúka aj iné pleťové peelingy.

Ziaja pleťové prípravky

Ako posledné, čo si zvyknem kupovať od Ziaja sú pleťové masky. Ich cena je naozaj veľmi prijateľná, pričom Ziaja má hneď niekoľko rozličných druhov. Ja najčastejšie používam pleťovú masku na reguláciu kožného mazu a výživnú medovú masku, no popri tom používam i iné práve od Ziaja. K týmto dvom sa však pravidelne vraciam. Medová ma oslovila najmä jej krásnou vôňou a predsa každá pleť potrebuje občas výživu. Masku, ktorá pomáha regulovať kožný maz využívam najmä v prípade, keď je moja pleť mastnejšia než zvyčajne – teda najmä cez leto.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *