Zubná pasta Aloe Vera

Zubná pasta Aloe Vera

Určite ste sa už stretli s rastlinkou Aloe Vera. Táto rastlinka sa používa v množstve kozmetických produktov ako napríklad denné a nočné krémy, balzamy, dezinfekcie ba dokonca ju nájdeme i v krémoch pre problematickú pleť či krémoch na poranenia. Vedeli ste však, že Aloe Vera je veľmi dobá i na zuby? Práve preto som sa rozhodla predstaviť vám zubnú pastu White Pearl Smile Aloe Vera.

Táto zubná pasta obsahuje prírodné extrakty z Aloe Vera, vďaka čomu chráni ďasná a zuby. Taktiež je vhodná ako prevencia proti zubnému kazu, kameňu či povlaku. Ako bonus zanecháva v ústach pocit sviežosti a čistoty.

White Pearl Aloe Vera zubná pasta

S touto pastou som sa teraz stretla po prvý krát, no musím povedať, že ma príjemne prekvapila. Jej chuť je veľmi jemná a príjemná. Nakoľko neštípe a jej chuť je veľmi jemná, myslím si, že je vhodná naozaj pre všetkých.

Predáva sa, respektíve ja som ju zakúpila, v 120g balení, pričom jej cena sa pohybuje okolo 2-3€. Nakoľko obsahuje prírodné extrakty, jej cena je naozaj veľmi prijateľná, a povedala by som, že neuškodí našej peňaženke.

Zubnú pastu používam 2krát za deň, pričom na umývanie zubou využívam elektrickú zubnú kefku. Nakoľko som pomaly každý týždeň až mesiac u zubára s problémom so zubami viem, že pri používaní tejto zubnej pasty sa mi nezväčšili zubné kazy, a teda som maximálne spokojná. Určite radšej siahnem po prírodnej paste alebo paste z prírodných extraktov, ktoré sú podľa mňa podstatne zdravšie, a ako sme si mohli všimnúť, cena taktiež nie je vysoká. Určite sa teda k tejto paste ešte vrátim a v budúcnosti si ju opäť zakúpim.

White Pearl zubná pasta

Jediná čo mi na nej vadí je samotný vzhľad, ktorý je veľmi obyčajný, a teda by som ocenila niečo farebnejšie. Bielo zelená farba je síce neutrálna, no na druhú stranu v obchode by sa ťažko hľadala.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *