Zvečnenie mojej spomienky

Zvečnenie mojej spomienky

Aj vy máte zážitky, na ktoré nikdy nechcete zabudnúť? Ideálnym riešením je obraz na plátne, ktorý nie len zveční, ale aj zväčší danú spomienku. Zároveň si takýmto obrazom môžete osviežiť vaše steny bytu a pri každom pohľade naň sa usmiať. Takéto fotky ponúka aj imageposter.eu. Veľkou výhodou tejto stránky je aj poštovné zadarmo pri nákupe nad 18€. Ak si to teda človek vypočíta, oplatí sa mu zvoliť si väčšia rozmery, kde nebude platiť poštovné ako menšie. 

Táto stránka však neponúka iba obyčajné plátna, ale aj rôzne plagáty a fotohodiny, či viacdielne obrazy rôznych veľkostí. Ja som si spomedzi celkového sortimentu vybrala plátno poster, ktorý je cenovo dostupnejší ako obraz na plátne a zároveň je vďaka kvalitným technológiám iba o máličko odlišný. Ide o umelecké plátno potlačené vo vysokom rozlíšení, napnuté na drevený obrazový rám. Tlačené technológiou Latex.
Pre približnú predstavu ceny: Plátno poster vo veľkosti 60×40 stojí 18,50€ pričom foto na plátne s rovnakými rozmermi 24,60€.

Obraz je doma
S mojim plátno posterom som nadmieru spokojná. Som vlastníčkou niekoľkých fotoobrazov a veľký rozdiel v tom nevidím. Oba majú krásne farby a hlavne sú natiahnuté na plátno, takže som nadmieru spokojná.
Veľkou výhodou bolo, že pri samotnom spracovaní a tvorbe som si mohla fotku ešte upraviť a pozrieť si kvalitu (a to bez navýšenia ceny), takže som si bola istá, že mi produkt príde vo veľmi dobrej kvalite, poprípade by som si fotku musela zmeniť.

Osobne som si zvolila plátno, ktoré bude mať potlač aj po okrajoch a bude v plnej farbe. Celkovo som s výsledkom nadmieru spokojná 🙂 Jediné, čo po príchode treba spraviť je už len zvoliť správne miesto na stene a nabiť obraz na stenu. 

16 thoughts on “Zvečnenie mojej spomienky

  1. Já vzpomínky úplně nemusím mít na zdi, radši si z fotek tvořím scrapbook – takové kreativní fotoalbum a miluju to. Kromě uchování vzpomínek je to i kreativní, což je super relax po tom všem každodenním stereotypu 🙂

    1. Ja mám niekoľko fotoalbumov no z tých najcennejších fotiek chcem mať aj fotoplátno 🙂 Zatiaľ mám 3 fotoplátna a to toto Maďarsko a 2 zo stužkovej (jedno z najlepším kamarátom a druhé s rodičmi). A túto rodinu zas dostala odo mňa maminka 🙂

  2. My sme niečo podobné darovali mamke na šesťdesiatku. Vyfotili sme jej vnúčatá a dali urobiť na plátno. Mala z toho neskutočnú radosť, a visí na čestnom mieste v obývačke. A už pýta ďalšie, pretože deti vyrástli a pribudli ďalšie. Takže tiež sa chystáme na to.
    A inak ja som ešte maník na fotoknihy. Tie robím pravidelne každý rok, pretože môj muž iba fotí a fotí a škoda aby to bolo len v PC.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *