Kozmetické sety pre mužov

Kozmetické sety pre mužov

Každoročný problém s nákupom darčekov je u mňa práve s nákupom darčekov pre mužov. Tento rok som preto strávila nejaký ten čas na notino, a našla som hneď niekoľko kozmetických produktov, ktoré by boli vhodné pod vianočný stromček.

Pre mužov som napríklad našla veľmi zaujímavú darčekovú sadu pivných produktov. Tento set obsahuje pivný sprchový gél, pivný šampón a mydlo v tvare piva. Ba dokonca sú z tohto pivného setu dva druhy, jeden menší, ktorý obsahuje sprchový gél a šampón s počtom mililitrov 100 alebo trocha väčšía sada, ktorá obsahuje síce tie isté produkty, avšak vo väčšom balení, konkrétne 250ml. Ja osobne by som na domáce použitie určite zobrala väčšie balenie, ktoré je síce o trocha drahšie, no samozrejme vydrží i o niečo viac. Ak však ide o muža, ktorý je často na cestách, možno by sa mu zišla aj tá menšia sada, ktorá by mu napríklad nezaťažila kufor. Čo sa týka značky Bohemia Gifts, síce to nie je darčeková sada, no taktiež sa dá vytvoriť si vlastný darčekový set pre muža napríklad z produktov zameraných na víno. Aj v tomto prípade totiž značka ponúka aj vínny šampón aj vínny sprchový gél, čo podľa mňa poteší každého milovníka vína. Problémom však je, že set treba spraviť sám, a teda človek strávi zopár minút pekným zabalením do baliaceho papiera či darčekovej taštičky. Môj otec je napríklad milovníkom vína, a tak by som pre neho siahla skôr po tejto variante.

vianočny darček

Čo sa týka ďalšieho mužského pohlavia v našej rodine, on mi kedysi spomenul, že mal veľmi rád Axe čokoládový, ale že už sa nikde nedá zohnať. Po zadaní do google som zistila, že sa nedá zohnať preto, lebo ho hľadal pod názvom „Axe Chocolate“, avšak jeho názov je „Dark Temptation“. Tento produkt je taktiež možné zakúpiť ako Axe Dark Temptation darčeková sada, ktorá obsahuje taštičku, sprchový gél, dezodorant a vodu po holení. Pre milovníkov čokolády alebo Axe značky je to teda celkom dobrá voľba.

A čo vy? Aký produkt plánujete kúpiť vy svojej polovičke alebo ocinovi?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *