Motivačný diár 2024

Motivačný diár 2024

I can motivačný diár 2024 sa opäť prekonal, pričom nám prináša novinky v podobe nových úloh, výziev a článkov

Ako to už zvykne byť, aj tento rok je mitovačný diár 2024 spravený v podobe týždňového kalendára. Jedna strana zodpovedá cca 2 dňom v týždni, pričom pondelok -utorok, streda-štvrtok a piatok-sobota-nedeľa sú spolu. Na začiatku každého týždňa na človeka čaká možnosť napísať si oblasť v ktorej má 3 rôzne úlohy, dokopy takto môže napísať 4 oblasti a teda 12 úloh. Každý týždeň sa taktiež zameriava aj na nejaký ten pozitívny zvyk, ktorý si človek môže stanoviť, pričom začiatok týždňa sa začína veľmi milou afirmáciou. Napríklad afirmácia na 28. týždeň je „Skorá raná prechádzka je požehnaním na celý deň.“ Možno si hneď človek môže spraviť i zvyk na tento týždeň súvisejúci s toto afirmáciou, a to „ranná prechádzka“.

Každý mesiac sa začína článkom alebo motiváciou pre tento mesiac, či samotnou výzvou. Mňa osobne veľmi teší každoročný kruh života, ktorý mi ukazuje rôzne sféry života spolu s mojou aktuálnou situáciou. Keďže tento denník vypisujem každý rok, mám možnosť vidieť moje posuny, ale aj pády. Zvyčajne sa to mení tak, že v oblasti, kde som kedysi bola nie veľmi spokojná som odrazu spokojná, a na oblasť, ktorú som minulý rok bola hrdá a mala som ju uspokojenú som odrazu zabudla, a teda je značne neuspokojená v tomto roku. Je to veľmi zaujímavé, keď si človek môže pozrieť, ako sa v priebehu života mení, rovnako ako aj jeho ciele.

Diár tiež obsahuje ročný plánovač, ktorý sa nachádza na začiatku diára, zoznam kalendárnych mien, ale aj návod ako pracovať s týmt diárom. Na konci sa človek môže tešiť z miesta na poznámok, nápady, inšpirácie, ale aj obľúbené citáty, dôležité dátumy či motivačnej kartičky podľa vlastnéo napísania do peňaženky.

Osobne si myslím, že tento diár je perfektný aj ako darček, a preto ho každý rok darujem ocinovi pod vianočný stromček. Tento rok mi napríklad prišla zásileka z I can spoločnosti, a oco sa veľmi veľmi potešil. Keď však zistil, že vo vnútri bol môj diár (Srdce ženy), zostal veľmi sklamaný. A teda, ani som sa ho nemusela spýtať a hneď som vedela čo mu mám dať pod vianočný stromček.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *