Srdce ženy 2024

Srdce ženy 2024

Ak ma poznáte určite viete, že už je to niekoľko rokov, kedy mojim najlepším pomocníkom v novom roku je práve Srdce ženy. Tentokrát vám teda prinášam recenziu na Srdce ženy 2024. Už na pohľad je vidieť, že ide o nový rok, keďže rok 2023 bol v zelenej farbe, a Srdce ženy 2024 v červenej farbe, konkrétne vo vínovej farbe.

Celkovo sa diár veľmi nezmenil. Predsa len, pokiaľ by sa nejak výrazne zmenil, pravdepodobne by boli verní milovníci tohto diára sklamaní. V každom prípade sa tu však nachádzajú aj nejaké tie novinky, a to predpovšetkým v podobe cvičení, ktoré tento diár obsahuje.

Čo sa týka diára, pre tých, ktorý ho nepoznajú ho trocha predstavím. Diár je originálny a jedninečný v tom, že sa každý deň rozkladá na jednotlivé hodiny, respektíve pol hodiny, čím si človek vie rozplánovať deň do poslednej hodiny. Začiatok tohto časového plánu je o 7:00, pričom končí o 21:00. Čo sa týka mňa, nakoľko vyučujem čínsky jazyk pre Euroazia, s.r.o. veľmi mi tento rozvrh vyhovuje. Môj rozvrh sa totiž mení na základe časovej dostupnosti žiakov, a zároveň im potom každý mesiac posielam súhrn. Mám tak priestor na napísanie si mena konkrétneho žiaka rovnako ako aj poznámky kde skončil v učení atď.

Srdce ženy tiež ponúka každodennú vďačnosť v štyroch rôznych oblastiach, a to vzťahy, financie, zdravie a ja. Každý mesiac je taktiež možné zhodnotiť tieto štyri oblasti a spraviť si plán zlepšenia na ďalší mesiac. Každý mesiac má mesačný kalendár vo forme kalendára na 2 stranách.

Srdce ženy má každý mesiac jednu úlohu alebo článok, ktorý má motivovať človeka. Ďalej na konci diára sa nájdu riadky na poznámky miesto pre tipy na výlety, darčeky ba dokonca i pravítko. Napriek tomu, že som si myslela, že to pravítko je zbytočné, neraz som ho použila.

Celkovo tak ako každý rok hodnotím diár Srdce ženy 2024 veľmi pozitívne, a určite ho využijem.

Nakoľko však pracujem z Číny a hodiny mám až do 1 ráno, ocenila by som rozšírenie každodenného plánovania na 24 hodín.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *