Kozmetický set

Kozmetický set

Mojim najnovším kozmeticko – nekozmetickým úlovkom sa stali dve krásne kozmetické sety na ktoré určite nedám dopustiť. Mojimi úlovkami sa stal set kozmetických taštičiek, ktorý obsahoval 5 ks tašiek a praktický dámsky set, ktorý obsahuje zrkadielko, puzdro na rúž a otváraciu kabelku.

Tento set obsahuje až 5 kozmetických tašiek, pričom každý z nich má rovnaký design. Taštičky nemajú žiadne priehradky a preto sú ideálne najmä na dôkladné rozdelenie kozmetiky. Tak to bolo aj u mňa. 

7,5 x 9 cm


Túto kozmetickú taštičku som využila na ípeniaze, nakoľko je naozaj malinká a zmestili by sa mi do nej maximálne tak penové aplikátory, poprípade rúže. Nakoľko však používam najčastejšie lesky, rozhodla som sa sem vložiť práve mince. Určite bude super najmä k vode.

8,5 x 11 cmDo tejto kozmetickej taštičky som si vložila vlasové doplnky, ktoré nikdy neviem nájsť. Momentálne tam mám iba gumičky, no určite sa rozrastie o zopár sponiek, štipcov a iných doplnkov do vlasov.
10 x 13,5 cmTúto kozmetickú taštičku som využila na rúže, lesky na pery, ceruzky, balzamy a všetky prípravky, ktoré si môžem na pery naniesť. Všetky sa mi s ľahkosťou zmestia do taštičky. 

11,5 x 16 cm


Predposlednú kozmetickú taštičku som využla na prípravky na pleť a všetky veci ktoré súvisia s tvárou. Momentálne obsahuje síce iba pleťový krém a moje obľúbené MK tiene, no v budúcnosti (keď niekam pôjdem) do nej pridám aj riasenky či ceruzky na oči. 

13 x 20 cm


Poslednú taštičku som si nechala na dovolenky, nakoľko je pomerne veľká a zmestí sa do nej prakticky čokoľvek. Keď chodím na dovolenky, používam nie len dekoratívnu kozmetiku, ale aj pleťovú či telovú. Na takéto kombinácie je taštička ako stvorená, nakoľko je priestranná.

S týmto setom som nadmieru spokojná. Set obsahuje kozmetické taštičky vo veľkostiach, ktoré mi plne vyhovujú. Nie sú ani príliš veľké ale ani malé a vďaka nim môžem mať všetko pekne zorganizované. 

Tento praktický dámsky set obsahuje zrkadielko, puzdro na rúž a otváraciu kozmetickú taštičku. Všetky tri kúsky majú rovnaký kvetinový design, ktorý podľa mňa vyzerá naozaj famózne. 

Kozmetické zrkadielko


Kozmetické zrkadileko je naozaj veľmi pekné a praktické. Je ideálne na cesty (napríklad na urýchlenú úpravu líčenia). Zrkadielko je otvárateľné a teda sa v kozmetickej taštičke zaručene nezašpiní.

Puzdro na rúž


Puzdro na rúž je ideálny spôsob, ako urýchlene nájsť rúž v kabelke alebo v taške. Ja osobne ho mám v kabelke, nakoľko je to moja veľká čierna diera v ktorej sa môže čokoľvek stratiť. Vďaka zaujímavému tvaru puzdra dokážem rúž bez problémov nájsť. Puzdro je uzatvárateľné na magnet.


Otváracia kozmetická taštička


Túto kozmetickú taštičku nosievam v školskej taške. Kozmetická taštička je pomerne veľká a priestranná, takže si do nej neprestajne vložím moje najobľúbenejšie kúsky. Vždy v nej mám tónovací krém, korektor, rúž, lesk a riasenku a púder. Konečne mám všetko na jednom mieste a nemusím sa hodinku hrabať v taške, kým konečne nájdem môj vytúžený balzam či lesk. Cez studenšie obdobie (čo je aj teraz) v nej mám aj krém na ruky a balzam na pery, bez ktorého sa nikde ani nepohnem. 

15 thoughts on “Kozmetický set

  1. veľmi pekné vecičky podobne puzdro na rúž mám ešte od starkej ale to kedisy kupila na dovolenke už pekne dávno takže asi sa to na rukach už neda ani zrátať koľko ma rokov:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *