Môj malý HAUL

Môj malý HAUL

Ďalšie zhrnutie nákupu, ktoré u mňa nemôže chýbať. Čo som si teda zakúpila?


Mediblanc
Táto zubná pasta patrí k jednej z najdrahších, ktorú som si kedy zakúpila. Dá sa zakúpiť v rôznych farbách a teda aj s rôznymi účinkami, no ja som siahla po červenej MediBlanc paste, ktorý je učená na bielenie zubov. Žiaľ s mojimi zubami nespravil nejaké zázraky, no aspoň bol citlivý k mojim zubom, čo oceňujem.

K nákupu som dostala aj vzorku MediBlanc pasty, ktorá bola taktiež celkom dobrá, ako už hore spomínaná zubná pasta.

Vatové tyčinky
Medzi produkty, ktoré u nás nemôžu chýbať sú vatové tyčinky. Týchto 200ks vatových tyčiniek mi vydrží asi pol roka, čo je naozaj super. Sú veľmi jemné, takže ich môžem používať aj na odličovanie si očného okolia (keď mi niečo pri maľovaní nevyjde) alebo na odličovanie nechtov. Samozrejme sú super aj do uší.

Curaprox zubné kefky
Tieto ultra mäkké zubné kefky sú veľmi príjemné k zubom a patria k jedným z najkvalitnejších zubných pást, ktoré sú vyrobené ešte v krásnych farbách. U mňa to je biela, modrá a ružová.

Ďalšie prípravky sú Batiste suché šampóny. Je to naozaj super, nakoľko sú veľmi kvalitné a mám ich rada. Ak ste si všimli, v tomto prípade som si zakúpila Batiste XXL, ktorý je vhodný na objem a je úplne super. Žiaľ, zostávajú mi po ňom divné, tvrdé vlasy, čo na dotyk nie je dvakrát príjemné. Ale aj úžasne voňajúci orientálny Batiste šampón či Neónový Batiste, ktorý má absolútne neodolateľný design. Vlasy sú po nich nádherne prevoňané a lesklé.

Samozrejme nemôžem zabudnúť ani na vatové tampóny, ktoré používam najmä na odličovanie, no na druhej strane ich používam aj pri čistení pleti alebo pri odstraňovaní laku na nechty z nechtov. Sú veľmi jemné, avšak trocha sa rozpadávajú, čo by som im chcela vytknúť. Inak sú samozrejme v pohode a dobre sa s nimi narába.

12 thoughts on “Môj malý HAUL

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *