Moje narodeninové darčeky

Moje narodeninové darčeky

Nakoľko mám narodeniny 21. Septembra, je samozrejmé, že ma vždy čakajú nejaké úžasné darčeky. Či už ide o knihy zamerané na čínsky jazyk, oblečenie alebo niečo, čo nesmie chýbať – kozmetika. Vždy som rozmýšľala, ktorá kozmetika ma na moje narodeniny najviac poteší. Nikdy som však na to nevedela prísť. Veď predsa, každá žena miluje kozmetiku, a tak ju poteší všetko. Neskôr som však pochopila, že častokrát ani nejde o to, o aký produkt ide, ale o to, akú má vôňu, poprípade o značku. Ja som tak zistila tri hlavné veci, čo mi robia radosť. A sú to:

Weleda

Weleda je pre mňa neoddeliteľnou súčasťou už od roku 2015, kedy som ju po prvýkrát spoznala. Táto kozmetika je prírodná a navyše netestovaná na zvieratách, a tak viem, že je nielen dobrá pre moje telo, no zároveň môžem spraviť niečo dobré aj pre zvieratká. Medzi moje obľúbené produkty patrí napríklad Weleda dezodorant v spreji, sprchovací krém, šťavy na pitie a momentálne skúšam Kolagén pre zastavenie starnutia.

Catrice

Táto kozmetika je pre mňa top čo sa týka dekoratívnej kozmetiky. Veľmi som si od nich zamilovana najmä tekutý korektor, či riasenku, ktorá vytvaruje moje oči tak, aby som vyerala ako umelá bábika. Niečo nádherné. Navyše má táto kozmetika v ponuke i produkty z rady Dinsey, a tak ako veľká fanúšička Disney rozprávok na ne vždy vo veľkom pozerám a obdivujem. Tento rok však už konečne nemusím iba obdivovať, môžem aj skúšať. A tak som hrdou vlastníčkou produktu Disney Classics Lady telového masla s mandľovým olejom s tematikou Lady a Tramp.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *