Na ktorý kozmetický produkt nedať dopustiť?

Na ktorý kozmetický produkt nedať dopustiť?

Ktorý produkt je pre vás ten najlepší, ktorý vým nesmie chýbať vo vašej kozmetickej výbave? Nad touto otázkou som sa veľmi dlho zamýšľala, no nakoniec som našla pre mňa ten jeden top produkt, na ktorý nedám dopustiť.

čistenie pleti

Za mňa milujem čistiace gély poprípade peny s masážnou hlavicou. A práve na tento druh produktu nedám dopustiť. Pôvodne som si síce myslela, že táto masážna hlavica nebude mať nejaký veľmi veľký rozdiel v použití. Musím však povedať, že produkt je na aplikáciu oveľa príjemnejší, a ja sama z použitia mám dojem, že moja pleť je čistejšia a svieža. Na druhej strane som však mala možnosť zistiť, že použitie takýchto prípravkov má určite pozitívny vplyv aj na samotnú pleť. Zatiaľ čo ja som si nevšimla žiadne rozdiely v použití, moji kamaráti mi už po 2 týždňoch začali tvrdiť, že je moja pleť oveľa žiarivejšia a krajšia. Nechcela som tomu však veriť. Uverila som tomu až vtedy, keď som takýto prípravok kúpila mojej kamarátke k narodeninám. Po tom, čo sme sa o mesiac stretli som mala dojem, že jej pleť je žiarivejšia, že je krajšia a dokonca že vyzerá i o trocha mladšie. Spýtala som sa, prečo tak žiari, čo také úžasné sa jej stalo počas dňa, a ona že len bežný deň. Až po podrobnejšom rozoberaní som zistila, že začala používať kozmetiku odo mňa čo dostala, a teda že naozaj môže mať tá kefka až taký veľký efekt na pleť a celkovo na človeka. Čo neurobí jedna jediná kefka a iný aplikátor?

A o akom príodukte vlastne hovorím? Niektorí už možno hádajú správne. Áno, hovorím o Garnier Pure Active produkte. Musím povedať, že na Slovenskom trhu som našla len veľmi málo produktov, ktoré majú masážny aplikátor. Na druhej strane, keď som bola v Číne, tak veľmi veľa kozmetických produktov malo masážnu hlavicu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *