Pozitívne myslenie – 4 DEŇ

Pozitívne myslenie – 4 DEŇ

Tento deň sa bude týkať zdravia. Tí, ktorí sú zdraví si nevážia aké majú šťastie, a tí ktorí ho stratili si nič viac neželajú. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aké by to bolo žiť bez nôh? Kedy by ste nemohli chodiť, ľudia by vám museli so všetkým pomáhať a nedokážete byť sebestačný? Alebo bez rúk? Kedy si nedokážete zdvihnúť pero zo zeme, museli by vám ľudia pomôcť, aby ste sa vôbec mohli najesť a dokonca by som bez rúk ani tento článok nemohla písať? Ďalej tu máme zmyslové orgány, vďaka ktorým môžeme ľudí objať, vidíme tváre, počujeme hlasy, cítime vône a chute? 

Teraz si na papier napíšte slovo ĎAKUJEM ZA DAR ZDRAVIA a dajte si ho na miesto, kde sa najčastejšie pozeráte. 

Na toto miesto sa pozrite aspoň 4krát cez deň a zamyslite sa, aké významné je byť zdravý. Čo všetko by ste bez zdravia nemohli robiť. No môžete. 

Prajem vám veľa, veľa zdravíčka v každom období vášho života 🙂

6 thoughts on “Pozitívne myslenie – 4 DEŇ

  1. Ja sice mám zopár zdravotných problémov, ale aj tak som vďačná za to, že neležím celý život v nemocnici alebo nesedím na vozíku. Človek nemôže vedieť ,čo ho čaká a čo má od života očakávať, ale môžeme byť vďačný, že zatiaľ to je tak ako je a proste s týn byť spokojný, lebo vždy môže byť ešte horšie.

  2. Ako vravíš zdravie je to najdôležitejšie. Bohužiaľ si to veľa ľudí uvedomí až keď ho stratí. Každý večer ďakujem za svoje aj za zdravie celej mojej rodiny. Radšej si to nepredstavovat aké to je byť pripútaný na vozíčku. Pozitívne myslenie je v tomto najdôležitejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *