Vzorkovanie v plnom prúde

Vzorkovanie v plnom prúde

Aj vy máte občas problém so správnym výberom kozmetiky? V takom prípade nikdy nie je na školu najprv vyskúšať vzorku a až potom sa pustiť do veľkého balenia. A to najmä v prípade, ak ide o drahšiu kozmetiku.

Ponio dezodorant – levanduľa a čajovník
Napriek tomu, že ide len o vzorku alebo tester je tento produkt pomerne veľký. Z normálnej veľkosti je cca o polovicu menší, no predpokladám, že pri pravidelnom používaní vydrží mesiac, mesiac a pol. Človeka však môže zmiasť, že ide o tzv. vytláčací mechanizmus a nie vysúvací. Na to sa však dá veľmi rýchlo zvyknúť, aj keď je to z môjho pohľadu trocha komplikovanejšie.

Čo sa týka vône, je naozaj nádherná. Svieža, relaxačná a povedala by som, že aj neutrálna. Osobne by som totiž neprišla na to, či je toto vyslovene mužský alebo ženský dezodorant (teda, až na fialový obal).

Dezodorant je veľmi príjemný, ľahko sa s ním manipuluje a má veľmi dobré účinky. Osobne ho používam najmä počas tréningov, a úplne mi stačí. Má relaxačnú vôňu, takže pri športe nedráždi a plne ma chráni pred zápachom. Za jedinú nevýhodu teda považujem vytláčací mechanizmus, ktorý je však v porovnaní s prírodným zložením zanedbateľný.


Telové suflé romantická ruža
Čo sa týka vône, je veľmi výrazná, ba dokonca by som povedala že až trocha ťažká. Pre tých, ktorý zbožňujú vôňu ruží je však ideálna. Tento produkt má tak silnú vôňu, že ho bolo trocha cítiť aj cez zatvorenú vzorku.

Aplikácia je veľmi jednoduchá, suflé treba krúživými pohybmi vmasírovať do pokožky. Najlepšie do vlhkej pokožky teda napríklad po výdatnom kúpeli. Konzistencia je úžasná. Veľmi rýchlo sa rozotiera i vstrebáva. V obale toto suflé vyzerá ako našľahaný krém, no po dotyku s kožou sa zmení na olej, ktorý však nie je až taký mastný.

Vôňa zostáva na tele viac ako hodinu, u mňa to bolo cca 1,5 hodiny, a to aj napriek tomu, že prvotná silná vôňa sa postupne zjemňovala.
Neem zubná pasta
Neemovú zubnú pastu som už mala, avšak od inej značky a v inom prevedení.

Táto zubná pasta chutí ako bylinky a je bez fluoridu, čo je podľa mňa naozaj perfektné. Čo sa týka vzorky, som s ňou veľmi spokojná. K zubom je veľmi jemná, má zaujímavú chuť, zanecháva mi v ústach svieži dych.
Aromedica – Krém na mastnú a zmiešanú pleť
Táto vzorka mi vyhovovala svojou konzistenciou. Žiaľ, účinky sa za tú vzorku vôbec neprejavili, a tak o ňom veľa nemôžem napísať. Musím však povedať, že mi pleť neznehodnotiť ešte viac ako ju mám, takže by som ho z tejto vzorky radila k neutrálnym krémom pre moju pleť.

5 thoughts on “Vzorkovanie v plnom prúde

  1. Ponio deodoranty chcem rozhodne skúsiť, len sa trochu obávam fľakov na oblečení. Ja používam skôr guľôčkové teda tekuté prípravky proti poteniu a pri nich mi to nejako extra nehrozí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *