Ideálne miesto pre každú ženu

Ideálne miesto pre každú ženu

Byť krásna, sexy neodolateľná. O tom sníva každá z nás, a tak sa niet čo diviť, že niekedy strávime aj hodiny pred zrkadlom. Ba dokonca sa niekedy trápime aj niekoľko minút iba nad tým, ako si spraviť dokonalú linku, ktorá bude totožná a súmerná v oboch prípadoch. Tak pri pravom ako aj ľavom oku. Dokonale si vytrhať a upraviť obočie, spraviť si make-up, pery,… Skrátka sa skrášliť natoľko, aby sme boli nie len my sami so sebou spokojné, ale aby našu snahu a vytrvalosť pri skrášľovaní sa ocenili aj druhý.
Ako každá žena, aj ja si uvedomujem, že takéto skrášľovanie vyžaduje veľa priestoru. Množstvo liniek, ceruziek, leskov, rúžov, riaseniek, tieňov, atď. Naše kozmetické taštičky hýria produktami od výmyslu sveta, pričom sa snažíme nakúpiť si toľko produktov, aby sme boli pripravené na každú príležitosť a naše líčenie vedeli skombinovať prakticky s hocičím.
A čo je najväčším snom takej krásky, ktorá chce byť ešte krajšia? Predsa elegantný vintage toaletný stolík, ktorý jej bude závidieť každá kamarátka. Niečo, pri čom si už pri prvom pohľade povieme: „Wau, to chcem. To potrebujem. To musím mať.

Čo by mal mať teda takýto stolík? V prvom rade by sme ocenili veľké priestranné zrkadlo, vďaka ktorému si budeme môcť urobiť dokonalý make-up, no zároveň sa kochať aj vlastnou krásou. A možno nám iba jedno zrkadlo nestačí, a radšej by sme chceli dve či tri. Ďalej by sme ocenili nejaký stoličku či taburet, ktorý sa krásne hodí k tomuto toaletnému stolíku, a v neposlednom rade by mal byť stolík dostatočne priestranný, najlepšie aj s niekoľkými šuflíkmi.
Nesmieme však zabudnúť ani na to, že by sme na ňom radi videli čalúnenú drevenú šperkovnicu, ktorá mu dodá ešte viacej šmrncu a elegancie. A samozrejme, takto budeme mať všetky šperky pokope, a naše líčenie si budeme môcť prispôsobovať aj podľa odtieňu našich milovaných šperkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *