Kaligrafia

Kaligrafia

Fascinovalo vás už niekedy písanie ozdobným písmom? Skúšali ste po svojich školských zošitoch písať rôznym štýlom písma a vymýšľať si nejaké to ozdobné pre seba na potešenie? Nová kniha kouzlo kaligrafie vám odhalí rúško tohoto tajomstva, a tak konečne pochopíte ako písať ozdobným písmom.
V knihe nájdete nespočetné množstvo ozdobných písiem a krok po kroku vás kniha bude navádzať na to ako týmto štýlom písať, kde je jeho tajomstvo ukryté a hlavne ako to s ozdobným písmom trafiť tak, aby toho nebolo ani príliš málo ani príliš veľa.

Mne osobne sa veľmi páčia najmä vlnkovité písma, a taktiež keď je v knihe popísané každé jedno písmeno ako by sa malo napísať, je to úplne super, a tak sa človek aj dokáže naučiť ako písať týmto písmom. Samozrejmosťou však je, že to nejde z jedného dňa na druhý, ale ak chce človek vedieť aspoň jeden štýl, treba sa tomu troška venovať. Štandardne na obstojné písmo by som však dala asi cca 1-2 haodiny nácviku, podľa náročnosti.

Ja osobne túto knihu využijem najmä v prípade, že budem chcieť posielať listy alebo pohľadnice svojej rodine a priateľom.

Comments are closed.