Motivačné diáre na rok 2019

Motivačné diáre na rok 2019

Aj vy patríte k ľuďom, čo milujú poriadok a dobre zorganizované veci? V takom prípade pravdepodobne používate diáre, zápisníky a iné zošity, ktoré vám umožnia dobre si zorganizovať nie len svoj čas, no zároveň na nič nezabudnúť. Aj ja patrím k týmto ľuďom, a aj to bol dôvod, prečo som siahla po diáry. A prečo hneď nesiahnuť po motivačnom diáry, ktorý vám môže svojimi zaujímavými nápadmi a myšlienkami zlepšiť hneď niekoľko dní?

Motivačných ale aj ostatných diárov všetkého druhu je na trhu nespočetne veľa. Ja som však už niekoľko rokov verná I can Academy, ktorá každoročne vydáva školské diáre, motivačné ročné diáre a taktiež diár s názvom Srdce ženy. Teraz vám priblížim dva diáre na rok 2019, a to Srdce ženy a ročný motivačný diár.
Hlavným rozdielom medzi týmito dvoma diármi je jeho zámer. Srdce ženy sa zameriava na harmóniu tela a duše počas celého roka, a to hneď z niekoľkých aspektov. Konkrétne na prácu, vzťahy a „JA“, pričom cieľom je každý mesiac sa zamerať na inú oblasť života, aby človek nezanedbal ani jednu stránku svojho života. A ako už samotný názov tohto diára hovorí, je určený pre nežnejšie pohlavie. Motivačný diár je určený tak pre mužov ako aj ženy, pričom sa zameriava viac na denné, týždenné a mesačné úspechy, ktoré by sme mali každý deň sledovať. Tie sú však pozorované zo všeobecného hľadiska, teda nie sú delené na jednotlivé sekcie.Osobne som oba tieto motivačné diáre mala aj minulý rok, a je ťažké hodnotiť, ktorý je pre mňa lepší či horší. Každý mi otvoril bránu do iného pozitívneho sveta, a „nakopol ma“ tým správnym no predsa odlišným smerom. V časoch, keď som nevedela kde mi hlava stojí, a hlavne som potrebovala kúsok harmónie do života mi bol najlepším kamarátom diár Srdce ženy, ktorý mi ukázal, že sa mám orientovať iba na jednu cestu v tomto mesiaci, no nemám zabúdať ani na tie ostatné. V čase, keď som potrebovala podporiť a hlavne nahliadnuť, že dni majú aj svoje svetlé stránky mi bol oporou najmä motivačný diár.Vo všeobecnosti však odporúčam pre tých, čo majú práce vyše hlavy a majú problém rozložiť si svoj čas na hodiny Srdce ženy. Vďaka diáru Srdce ženy bude tiež každá žena silnejšia, no zároveň jemnejšia zároveň. Opäť pocíti svoju ženskosť a ladnosť.  Tento diár má síce malé miesto na písanie, no toto malé miesto je pri každej jednej hodine v dni. Pre tých, čo si radi rozkladajú veci na jednotlivé dni, no nie na konkrétny čas odporúčam motivačný diár, ktorý má oveľa viacej miesta na písanie, no dni nie sú rozložené na jednotlivé hodiny. Pre ľudí, čo chcú odbúrať svoj stres a predovšetkým vidieť krásu každého jedného dňa odporúčam oba tieto diáre.

Comments are closed.