Ktorú krajinu by ste radi navštívili?

Ktorú krajinu by ste radi navštívili?

Aj vy patríte k rozlietaným cestovateľom, ktorý by radi precestovali celý svet? Ktorý by radi spoznali nové krajiny, mestá, kultúry a samozrejme nových ľudí? Videli ako sa žije inde?
Pre rozlietaných ľudí, ktorí milujú cestovanie som našla niečo, čo som si už na prvý pohľad zamilovala. Poznáte nástenku vízií? Ide o motivačný nástenku, vďaka ktorej máme všetko čo chceme dosiahnuť a prečo všetko robíme na očiach. Toto je však motivačná nástenka pre cestovateľov, alebo inak povedané cestovateľská mapa. Ide o nástenku, ktorá vyzerá úplne ako mapa sveta, a na ktorú je možné pripevniť niekoľko špendlíkov.
A aby pocit z takejto nástenky bol ešte výnimočnejší, špendlíky sú súčasťou tejto nástenky sveta. Nie však v obyčajnej podobe, ale všetky špendlíky majú tvar zástavy + sú rôznych farieb. Môžete si tak oveľa lepšie zviditeľniť, kde všade ste už boli a pripevniť si na toto miesto špendlíček v tvare vlajočky, ktorá vám bude hovoriť: „Dokázal som to. Bol som tam!“

Samozrejme, môžete si zvoliť aj opačný postup, teda taký, že si dáte špendlíky na všetky tie miesta, ktoré chcete precestovať, a po tom, ako ich navštívite si tento špendlík vytiahnete – poprípade vymeníte za nejaký iný špendlík – či už to bude obyčajný alebo s nejakým atypickým tvarom, ktorý rozlíši miesta, kde ste boli a miesta, ktoré ešte chcete navštíviť. Nakoľko ide o korkovú nástenku, prienik špendlíka do takejto mapy je veľmi jednoduchý a bezproblémový.
Farby sú tej najvyššej kvality, vďaka čomu mapa nevybledne ani po priamom kontakte so slnkom. Taktiež sú farby naozaj sýte a ostré. Mapa nevyžaduje žiadne dodatočné rámy, jednoducho a ľahko si ju môžete zavesiť na stenu. V neposlednom rade ide o 100% prírodný EKO výrobok. Mapu je možné zakúpiť v rôznych veľkostiach a rozmeroch.
Veľkou výhodou tejto nástenky je aj samotný fakt, že pokiaľ Vám už typické vyobrazenie lezie na nervy, poprípade vám je nesympatické a chceli by ste viacej farieb, inú farbu či zaujímavejšie vyhotovenie, určite vás Glix.cz nesklame. Na stránke totiž nájdete množstvo vyhotovení takýchto máp, a to tak jednofarebné napr. hnedá farba ako aj pestrofarebná mapa, ktorá hýri farbami. Ak vám je však atraktívna napríklad iba Európa, žiadny problém – aj keď takéto vyhotovenie je iba jedno, predsa ho na stránke nájdete. 2D, 3D zobrazenie, rovina či pohľad z výšky? Na stránke si naozaj prídete na svoje. Stačí len hľadať a nájsť to pravé pre vás.

Pre inšpiráciu sem pridávam pre mňa najatraktívnejšiu mapu sveta. Milujem farebné vyhotovenia všetkého, čo je možné. A teda aj takýchto máp. Príde mi to veľmi veselé a hlavne inšpirujúce ba až motivačné. Pre mňa je teda pestrofarebná mapa to pravé, aj keď som si vedomá, že muži by siahli asi skôr po tých tmavších a jednofarebných mapách. Mapa ma dostala svojou pestrofarebnosťou, prehľadnosťou a aj tým, že vyzerá akoby bola pofŕkaná farbou. Pozadie je sivé, ktoré ešte viac zvýrazňuje pestrofarebnosť tejto mapy na korku.
Obvyklá dodávka takýchto máp trvá 5 dní, niektoré však môžu byť rýchlejšie dostupné a iné samozrejme pomalšie. Záleží to samozrejme od konkrétnej mapy. Zväčša je pri takýchto mapách doprava zdarma.
Nebojte sa snívať vo veľkom a vaše sny sa Vám raz splnia.

2 thoughts on “Ktorú krajinu by ste radi navštívili?

    1. Aj mne sa to veľmi páči 🙂 A uvažujem, že jedno také kúpim mojej sestre na Vianoce 🙂 Ja osobne by som najradšej precestovala celú Čínu, takže možno si jednu aj ja zakúpim 🙂 Moja sestra bola ale na Islande vo Švajčiarsku, Holandsku, Bulharsku, Srbsku, Nemecku,…. Naozaj na veľa miestach, takže jej sa takýto cestovateľský sen určite zíde 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *