Kvalitné čistenie zubov

Kvalitné čistenie zubov

Myslím si, že každý pozná ten nepríjemný pocit, keď vás začnú pobolievať zuby, a vy sa len začnete modliť, aby to prestalo, poprípade sa bolesť nestupňovala. Avšak keď vás už zuby začnú bolieť, je neskoro. Na to, aby ste bolesť nepociťovali je potrebné nie len predvídať okolnosti (čo jesť a v akom množstve), no zároveň sa treba o zuby aj naozaj dobre starať. A práve preto si dovolím povedať, že nie je zubná pasta ako zubná pasta.

Ja, ako človek s citlivými zubami o tom viem svoje. Preto sa vždy snažím vyberať iba značky, ktoré som už doposiaľ vyskúšala. Keď však natrafím na dobré obdobie, vtedy sa vždy rozhodnem vyskúšať niečo nové, čo vyzerá zaujímavo, a mám dojem, že by mi to potenciálne aj mohlo vyhovovať. Práve preto som sa teraz rozhodla pre pre mňa ešte neotestovanú značku Ecodenta.

Tentokrát som skôr siahla po chuti, ktorá ma naozaj oslovila, a to kokose. Tí, čo ma poznajú vedia, že kokos doslova milujem, a tak mi zubná pasta Coconut a ústna voda Coconut rozhodne nemohla uniknúť. Tieto dva produkty sú úrčené proti zubnému povlaku, čo ocenia najmä milovníci kávy, čaju alebo tí, čo sa nedokážu vzdať fajčenia.

Zubná pasta má obsah 100ml, pričom jej aktuálna cena je 7,64€. Ústna voda má objem 500ml, pričom jej momentálna cena je 6,29€.

Čo sa týka zubnej pasty i ústnej vody, chuť týchto produktov je k nezaplateniu. Jemná, kokosová, svieža. Skrátka taká, akú som si predstavovala. S touto chuťou je radosť, umývať si zuby.

Čo sa týka povlaku na zuboch, tým našťastie až tak veľmi netrpím, no keďže veľmi rada pijem čaj, je dobré si občas povedať, že prevencia je na nezaplatenie. A teda sa o zuby starať skôr, ako s nimi budem mať aj reálne problémy. Ako som si však všimla, zubná pasta čistí zuby naozaj bravúrne. A k tomu neodolateľná chuť ústnej vody,… Myslím si, že tieto prípravky sú naozaj špičkovej kvality.

Keď si však nie ste ešte stále istí, či siahnuť po značke Ecodenta, rozhodne vás presvedčí ich prírodné zloženie, ktoré neobsahuje žiadne parabény, abrazívne zložky či peroxidy. Značka Ecodenta sa pýši svojou neoddeliteľnou zložkou – vápnikom, ktorý veľmi dobre pomáha opäť obnoviť zuby k dokonalosti a kráse.

Čo však k starostlivosti o chrup nesmie chýbať, sú aj zubné kefky. Práve preto som sa rozhodla pre rodinné balenie troch zubných kefiek značky Oral-B. Osobne som si pred kúpou nevšimla, že ide o zubné kefky Medium, pričom ja používam soft. Práve preto mi prídu trocha drsnejšie, no nemôžem povedať, že by boli zlé. Páči sa mi, že zubné kefky sú roznej farby, tak sa členovia domácnosti nemusia báť, že si zubné kefky pomýlia. Žiaľbohu však tieto zubné kefky nie sú ničím prevratným, čomu zodpovedá aj samotná cena. Na čistenie zubov však úplne stačia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *