Mad Love

Mad Love

Určite aj vy máte nejakú svoju vôňu, na ktorú nedáte dopustiť. Niekedy je to sladká inokedy citrusová, poprípade korenistá vôňa. Vôňa, ktorú používate na výnimočné chvíľky, či už ide o spoločenské udalosti alebo o romantické stretnutia s priateľom.
Mojou výnimočnou vôňou je Mad Love od Katy Perry, a aj keď od nej mám zatiaľ iba dezodorant, určite si v budúcnosti zakúpim aj parfumovanú vodu. Čo sa týka dezodorantu, jeho cena sa pohybuje okolo 7€, a samotná parfumovaná voda sa pohybuje okolo 20€. Táto vôňa je pomerne nová, stará cca 1-1,5 roka. Zatiaľ ju ešte nie je možné zakúpiť vo forme darčekového balenia, čo je podľa môjho názoru škoda, a taktiež z nej nie je možné zakúpiť ani iné produkty ako napríklad sprchové gély, telové mlieka a pod., čo je podľa mňa naozaj veľká škoda. Ostáva mi preto iba veriť, že sa to v budúcnosti zmení.
Vôňa je kvetinovo ovocná. Jej hlavu tvorí ovocný mix, a to jahoda, jablko, ružový grapefruit a sorbet. Srdce tvorí kvetinové trio v podobe kvetinových tónov, jazmínu a pivonky. A na záver sa s vašimi zmyslami pohrá santálové drevo, pižmo a môj veľký favorit kokos, čo tvorí samotný základ.

Vôňa je veľmi sladká, pričom jej sladkosť je až omamná. Práve z tohto dôvodu ju považujem iba na výnimočné príležitosti ako napríklad stretnutie s priateľmi po niekoľkých mesiacoch, párty a spoločenské akcie na ktoré som sa dlho pripravovala, poprípade romantické rande alebo stretnutie s chlapcom môjho sna. Skrátka na príležitosti, kde chcem byť dokonalá, úžasná a predovšetkým príťažlivá.
Táto vôňa je naozaj sladká, pre niekoho to môže byť až príliš. Je ju naozaj dlho cítiť, pričom po pár hodinách sladkasté tóny začínajú utlmovať a do voňavého popredia prichádza kokos. Povedala by som, že vôňa vydrží viac ako 5 hodín, pričom zo začiatku je maximálne intenzívna, preto jej netreba dávať nadmerne veľa.

Comments are closed.