motivačný diár 2020

motivačný diár 2020

Ako najlepšie začať nový rok 2020? Samozrejme s motiváciou. A s tým vám môže pomôcť napríklad aj taký motivačný diár od I can academy. A nakoľko ho používam už viac ako rok a mám zopár prichystaných aj pre členov rodiny, mám s ním dostatočne bohaté skúsenosti nato, aby som sa o ňom s vami mohla podeliť.

Tento rok je kalendár ladený do tmavo modrej farby, pričom písmo je trblietavé zlaté, a na úvodnej strane nájdete veľmi peknú mandala.

Ako prvé, čo vás pri listovaní týmto diárom zaujme je, že obsahuje v sebe, konkrétne každý jeden mesiac obsahuje jeden článok s motivačným článkom. Napríklad v septembri sa motivačný článok zameriava na vaše schopnosti a to, že vasa myseľ dokáže zmeniť situáciu.

Čo sa týka motivácie na každý deň, každý deň má v sebe zakotvený takzvaný nový zvyk, ktorý ste si zaumienili + úlohu dňa. Taktiež obsahuje meno oslávenca, ktorý má v daný deň meniny a zopár riadkov, aby ste si mohli na každý deň zapísať dôležité informácie, schôdzky či iné úlohy, ktoré chcete v daný deň dosiahnuť.

Každý mesiac máte aj takzvané mesačné ciele, ktoré si zadáte na tento mesiac, a taktiež mini úlohu, ktorú vám ponúka samotný motivačný diár, ako napríklad upratať si stôl a e-mail. Prečo upratanie môže byť dobrou motiváciou? Skrátka preto, že máte možnosť prečítať svoje okolie a tým aj váš myšlienkový tok.

Samozrejme toho obsahuje ešte oveľa viac, no to už nechám na vás, aby ste to postupom času a postupom, ako budete tento diár používať sami odhalili. Na každého totiž motivačný diár pôsobí inak, no pre mňa je naozaj super tým, že ma posúva dopredu. A aj keď ho používam už asi 3rok, stale sú na mne veci, ktoré chcem vylepšiť. V roku 2020 je mojím cieľom písomne spraviť HSK5 (úroveň C1 z čínštiny) a to aj napriek tomu, že nemám učiteľa. Takže mám čo robiť.

V závere tohto motivačného diára nájdete zopár stránok pre vaše nápady a inšpirácie, takže nimi nemusíte šetriť, a môžete ich mať všetky pokope.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *