Myšlienky srdca – Louise L. Hay

Myšlienky srdca – Louise L. Hay

Prednedávnom ste na mojej stránke mohli vidieť recenziu na karty myšlienky sily od Louise L. Hay. Tentokrát som si pre vás prichystala recenziu na ďalšie karty s názvom myšlienky srdca.

Ja osobne som s myšlienkami sily bola veľmi spokojná, a páči sa mi aj ich jednoduchosť v podobe textu na jednej strane. Po čase som si však uvedomila, že na nejaké to miešanie sú predsa len oveľa pohodlnejšie klasické obdĺžnikové kartičky ako sú myšlienky srdca.

A aj keď na kartičkách sily je písané, že by sa mali každý deň ráno ťahať, a na kartičkách srdca, že by sa mali uložiť na nejaké miesta aby nás dobili energiou, a aj toto miesto, ja som si tieto dvoje karty neskôr vymenila. Karty myšlienky sily ukladám na stôl a rôzne iné miesta, aby som mala afirmácie neustále na očiach. Navyše, keď sú karty iba jednostranné, tak je to oveľa lepšie. A karty myšlienky srdca vyťahujem každý deň (poprípade i večer), aby som ráno a poprípade i večer skončila pozitívnymi slovami a pozitívnymi afirmáciami.

Všimli ste si, že niekedy je práve to ráno najťažšie a najhoršie z celého dňa? Cítite sa najmenej šťastní? Môže to byť spôsobené práve tím, že večer preberáte čo všetko zlé sa vám stalo počas dňa, čo musíte zajtra vyriešiť, alebo sa snažíte vyriešiť nejaký problém. A práve preto si jednu kartičku vytiahnem večer (a afirmáciu si opakujem, nech nemyslím na všetko zlé, čo sa mi za deň stalo). A taktiež aj ráno. Tým pádom je každé moje ráno veľmi príjemné a pozitívne.

Tieto kartičky som dokonca ukázala aj kamarátke, ktorá mi ešte teraz niekedy ráno napíše, či pre ňu nemôžem vytiahnuť nejakú kartičku (keďže má balíček 54 kariet), napíše mi číslo 1-54 a následne za ňu kartičku vytiahnem. Tým pádom tieto karty nerobia radosť iba mne, ale aj kamarátke.

Karty myšlienky srdca sú obojstranné, pričom na jednej strane je napísaný zámer afirmácie a na druhej strane je písaná samotná afirmácia. Karty sú viacfarebné, čo vyzerá naozaj super a nemôžem im teda nič vytknúť.

Karty sú naozaj úžasné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *