Nádherné šaty

Nádherné šaty

Prichádza leto, a tak je čas vytiahnuť zo skrine šaty a užiť si ich krásne farby, vzory a najmä pohodlnosť. Pretože každá z nás uzná, že v lete je oveľa pohodlnejšie nosiť šaty či sukne v ktorých sa až tak veľmi nepotí, ako v tričku a nohaviciach.
 
Mňa osobne veľmi zaujali konkrétne dvoje šaty, a to mini šaty Cathleen, ktoré svojim designom úplne pripomína leto, slnko a hlavne radosť. Biele šaty s krásnym kvetinovým vzorom zaručene zaujme každého.
Sú bielej farby s kvetinovým vzorom – kvety sú červenej farby, šaty sú k úrovni stehien a vzadu na zips.
Vyzerajú letne, no zároveň aj sexi, čo chce vyzerať každá žena i slečna. Spodný diel šiat je voľný, takže sa v ňom človek nepotí a zároveň cíti naozaj veľmi dobre.

Druhé šaty, ktoré ma na leto zaujali boli šaty SHAWNA. Tieto šaty sú nežné, ženské a romantické. Nakoľko väčšina žien nenosí biele šaty, je na čase to zmeniť a zažiariť. Nádherná jemná a romantická čipka krásne vytvára rukávy a celú bielu látku oživí. Na druhej strane tu stojí biela nepriehľadná látka, ktorá pokrýva celú postavu. Šaty sú do polky stehien. Nezakrývajú ramená a žena v nich vyzerá naozaj pôvabne.
Momentálne sú dostupné vo veľkosti L.
A čo vy? ktoré šaty by ste si zo stránky vybrali vy, keby ste mali možnosť? V ktorých by ste chceli stráviť leto 2018?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *