Best Friends Forever

Best Friends Forever

Máte svoju BFF, svoju nerozlučnú dvojku, najlepšiu kamarátku? Takmer každý z nás ju má. Je to nie len preto, že sa pri nej môžeme správať tak ako sa cítime, môžeme byť sami sebou, bláznivé a nemusíme sa pretvarovať. Práve preto ma kniha: Best Friends Forever naozaj zaujala.

Táto kniha má naozaj veľký potenciál a charakter. Musíte však byť pripravení na naozaj crazy a šialené úlohy, ktoré na vás v tejto knihe čakajú.
Kniha začína naozaj veľmi jednoducho, a to otestovaním našeho priateľstva, alebo inak povedané, ako veľmi dobre sa poznáme? Základ tvorí niekoľko otázok, ktoré vám potrápia hlavu, pri ktorých si pospomínate na vtipné príhody, no zároveň vám i tieto otázky povedia, či ste si najlepšiu kamarátku dobre vybrali. Veď predsa, po toľkých rokoch by vás už mala veľmi dobre poznať,… Ja s kamarátkou sme dokázali odpovedať na každú otázku, pričom sme kamarátky už dlhšie ako 10 rokov. Naša kniha sa tak napĺňala, a aj keď sa nám po čase niektoré veci menili (a tak, už to nie je úplne 100%), musím povedať, že sme prišli na to, že sa nie len počúvame, ale aj veľmi dobre poznáme.

Kniha je delená do niekoľkých častí, pričom už na začiatku knihy môžeme vidieť obsah. Mňa najviac (spolu s kamarátkou) zaujali crazy úlohy, ako napríklad ísť do Mc Donaldu a vypýtať si Happy Meal extra happy (čo myslíte, pochopia?).

Niektoré úlohy z knihy: 
Vyrobte si vlastné náramky priateľstva
Robte spolu dobrovoľnú prácu
Navzájom sa nakreslite vo svojich najtypickejších pózach a situáciach
Vytvorte si váš spoločný „bucket list“
Nájdi si priateľa v zahraničí a píšte si s ním dopisy

Ak máte crazy kamarátku, táto kniha je úplne úžasná. Keď ju o pár rokov otvoríte (snáď, už bude plná), naozaj sa zasmejete. Podľa mňa, sú už niektoré úlohy až príliš šialené – napr. sem nalep chlpy od 5 psov, napíše ako si ich získala a nakresli jeho podobizeň … No na druhú stranu sa človek pri jej vypĺňaní naozaj zasmeje.

Navyše sú takmer všetky úlohy sprevádzané „nalep fotku“, takže vždy, keď otvoríte na nejakej strane túto knihu a uvidíte fotku, spomeniete si na tú spomienku, a začnete sa smiať….. Je to veľmi milá kniha, ktorou môžete potešiť svoju najlepšiu kamarátku, ale aj seba. Určite však odporúčam zakúpiť ju hneď dvojmo, aby tak ostala hneď u oboch.

One thought on “Best Friends Forever

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *