Novinka v podobe Weleda balzamov na pery

Novinka v podobe Weleda balzamov na pery

Určite ste pred necelým mesiacom postrehli, že sa Weleda svet rozšíril o troch nových pomocníkov, a to prírodné tónovacie balzamy na pery.

A keďže mám túto značku veľmi rada, určite mi táto novinka nemohla ujsť.

Ako prvé vás určite prekvapí netradičný až moderný vzhľad týchto balzamov. Obaly sú veľmi svieže, a tak človeka lákajú k vyskúšaniu. Každý má na ľavom boku napísaný názov balzamu respektíve jeho sfarbenie, ktoré obklopuje prírodný vzhľad kvetín a listov. To celé dotvára biely jednoduchý štýl balenia a jemný sivý nápis značky Weleda.

Samotný balzam má biely šróbovací vrchnáčik, čo považujem za veľké plus. Pod jeho samotnou ochranou sa skrýva šikmý aplikátor pre pohodlné nanášanie balzamu.

Všetky tri balzamy majú samozrejme prírodné zloženie, čo vás u Weledy neprekvapí. Ich zloženie sa skladá z ricínového oleja, bambuckého masla, jojobového oleja, a vosku zo semien slnečnice. Ich rozdiel nájdete iba v pigmentácií.

  • Hydratuje
  • Chráni
  • Vyživuje
  • Zjemňuje
  • Dodáva prirodzený vzhľad

Balzamy sú na perách veľmi pohodlné. Pery veľmi dobre hydratujú, nezlepujú a predovšetkým ani nedráždi. Takže si môžem povedať, že som z tohto hľadiska práve našla ten ideálny balzam, ktorý som toľko hľadala. Už dlhšiu dobu som totiž hľadala balzam, ktorý by čiastočne nahradil aj lesk. Teda, balzam ktorý príjemne hydratuje pery (a to aj cez chladné zimy), je nenáročný na aplikáciu, pery vôbec nelepí či nedráždi a nemá vôňu, poprípade je vôňa naozaj jemná.

Za veľký plus a pre mňa aj hlavnú výhodu týchto balzamov je ale samotné sfarbenie. Po nanesení balzamu sa pery veľmi jemne sfarbia, avšak nenásilne. To znamená, že originálny vzhľad pier je stále viditeľný, avšak tieto farby iba dodávajú a podtrhujú samotnú krásu. Teda im dodajú jemný nádych či tón. Z toho dôvodu sú ideálne najmä na každodenné použitie.

Pri samotnej aplikácií by som sa však trocha zastavila, nakoľko ide o niečo jedinečné. Určite ste zvyknutý na to, že čím viac vrstiev dáte, tým viac vám zafarbí pery. Pri ňom by som však povedala, že menej je niekedy viac. Pri aplikácií stačí použiť iba malinké množstvo, a potom poriadne rozotrieť po perách, či stlačiť pery. Čím viac ho však použijete, tým bude farba nejednotnejšia. A tak si žena aspoň zapamätá, že ním má šetriť 🙂 To, že perám dodáva iba jemný tón uľahčuje aj samotnú prácu. Nemusíme sa každú chvíľku pozerať do zrkadla a zisťovať, či sú naše pery dokonalé. Balzam vyprcháva postupne, a keďže iba zvýrazňuje samotnú farbu pier, netreba ho ani kontrolovať.

 Nude balzam
Ako už samotný názov hovorí, tento balzam sľubuje nude odtieň na perách. Na mojich perách je veľmi svetlý a prirovnala by som ho k farbe kávy. Samotné dotónovanie je veľmi pekné. Viem si ho predstaviť najmä cez leto, kedy je človek krásne opálený a tento hnedý odtieň krásne podtrhne aj tmavšiu pokožku.

Rose balzam
Tak táto farbička je pre mňa ako stvorená počas každodenného dňa. Keďže je moja pleť bledšia, krásna jemná farba podtrhne samotnú krásu ženy. Je veľmi jemný, nežný a ženský. Osobne si ho viem predstaviť najmä k výraznejšiemu líčeniu, pričom by boli pery také jemnejšie. Podobne, ako u Nude farby, aj tento zľahka zjemní originálnu farbu pier. Pery po ňom dostanú jemný ružovkastý nádych, ideálny aj pre dievčatá či ženy, ktoré sa takmer vôbec nemaľujú.

Berry red balzam
Tak, tento balzam je podľa mňa absolútne sexy. Tmavšie pery sa hodia najmä ženám s bledšou pleťou (ktorú ja mám) alebo ženám s bledšími vlasmi (čo mám taktiež). Pôsobí neuveriteľne zvodne, žensky, flirtujúco. Pre mňa je to rozhodne favorit v tomto balzamovom svete. Farba je naozaj šťavnatá, že má človek chuť okamžite sa zahryznúť. Napriek tomu, že je táto farba zo všetkých najvýraznejšia, nemôžem povedať, že by zakrýval originálnu farbu pier. Práve naopak. Takže, ak by som chcela ísť na rande, rozhodne s Berry red.

14 thoughts on “Novinka v podobe Weleda balzamov na pery

  1. zase weledaa,, jooj vždy keď čítam recenziu na nich si slubujem že niečo už fakt vyskúšam, a ešte stále nič nemám 😀 páčia sa mi tieto balzámiky!

  2. Pekná recenzia 🙂 Ja už dlhšiu dobu používam berry red a osvedčil sa mi práve kvôli jemnému decentnému zvýrazneniu pier, zároveň však jeho hydratačným účinkom. Balzam pery nelepí, je na perách veľmi príjemný a nie je potrebné ho často nanášať 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *