Nakúp so zľavou

Nakúp so zľavou

Len pred nedávnom som sa konečne aj ja ocitla na Aliexpresse. Musím povedať, že som mu dlho nedôverovala, a najmä som nedôverovala samotnému plateniu cez internet, a tak som začínala naozaj pomaličky. Najprv som si kúpila iba jednu maličkosť, no keď som prišla na to, že to naozaj funguje a môžem ušetriť desiatky eur, pokračovala som ďalej. A tak sa na mojej poličke razom ocitlo nespočetné množstvo vecí, ktoré som častokrát ani nepotrebovala, kupovala do zásoby alebo keby náhodou. Našli sa však aj tie, ktoré som naplno využila.

Dragon watches aliexpress

Viete si však predstaviť, že na Aliexpresse sa dajú ušetriť ešte aj ďalšie peniaze naviac? Pred nedávnom sa na náš Slovenský trh dostala firma, ktorá bola v tej dobe u Čechov už v plnom prúde. Hovorím o Plnej peňaženke, ktorú si Česi užívali už naozaj množstvo mesiacov. Táto stránka ponúka nákup produktov z našich obľúbených internetových obchodov s dodatočnou zľavou. Na Aliexpresse to bolo napríklad 5%. Nájdete tu však aj obchody s vyššími zľavami. 
Plna-penazenka

Stačí sa zaregistrovať, popozerať všetky obchody, ktoré stránka ponúka (a rozhodne ich nie je málo), a napokon si vybrať ten, v ktorom chcete nakupovať. Nezabudnite však, že je potrebné prekliknúť sa na stránku cez Plnú peňaženku. Obchodík sa vám otvorí v novom okne, a vy môžete pokojne nakupovať. A ako ďalej postupovať? Jednoducho. Tak, ako postupujete obyčajne. 

Registrácia je pri tom naozaj veľmi jednoduchá a trvá necelú minútku. Stačí zadať zopár základných údajov a okamžite môžte nakupovať so zľavou. Ak však patríte k tým pohodlnejším ľuďom, ktorým sa nechce vypisovať ani tieto údaje, môžete sa zaregistrovať aj pomocou facebooku. 

plna-penazenka

Orientácia v tomto systéme je taktiež veľmi jednoduchá, a to vďaka rozdelení obchodov do niekoľkých skupín, ako napríklad cestovanie, móda, elektro, domácnosť, jedlo, drogéria a veľa ďalšieho. 

Veľkou výhodou je aj to, že si na tomto systéme môžete zarobiť aj zopár eur naviac a to bez objednávky. Stačí, ak váš zľavový link pošlete niekomu inému, alebo niekomu odporúčite túto stránku. Musím povedať, že registrácia rozhodne stojí za to. 

Dragon-watches-aliexpress

Veľkou výhodou je nie len veľký výber obchodov v rôznych sekciách, ale aj ich pohodlné a jednoduché hľadanie. A ako ste si určite všimli, stránka ponúka zľavy aj z niekoľkých zahraničných obchodíkov. 
Pri tejto objednávke som tak ušetrila naozaj nespočetné množstvo eur. Kúpila som si 3 kravaty (teda, nie pre mňa, ale k mojim šatám, ak by ma niekto pozval na ples alebo niečo, tak aby sa nemusel s tým trápiť), pričom každá stála necelé euro. Viete si predstaviť, že by ste si na Slovensku kúpili kravatu za euro? Ja teda nie. Najlacnejšiu kravatu, čo som našla (keď som hľadala kravatu pre kamaráta, ktorý ma pozval na ples) stála 5€.
colour-tie-aliexpress

Ďalšou mojou srdcovkou, ktorej som nevedela odolať boli hodinky. Už dlhšiu dobu ma hnevalo, že som si natoľko zvykla na digitálne hodinky, že som na ručičkové takmer zabudla. A to si pamätám, aký veľký problém som mala v detstve, aby som sa ich naučila (a to sme pritom mali ručičkové hodiny takmer v každej izbe). A tak som sa zaťala, a povedala si, že na ne nesmiem zabudnúť. Do vyhľadávača som si zadala moje obľúbené slovo „dragon“ a už som našla tie, ktoré ma najviac oslovili. A hoc som čakala, že nájdem niečo na ruku, našla som na krk. Hodinky mi prišli pomerne rýchlo, a musím povedať, že idú naozaj presne. A ten obrázok, skrátka WAU. 
Nail-plate

Nemôžem však zabudnúť ani na pláty, ktoré som si v tomto obchodíku objednala. Teda stamping pláty na nechty. Taktiež som hľadala niečo s dračou podobizňou, a podarilo sa. Na nechty som však pri pozeraní stránky našla aj nálepky s čínskymi znakmi, ktoré mi aktuálne zdobia nechty. 
Medzi časom som túto službu – Plnú peňaženku využila ešte niekoľkokrát. Nie však iba pre mňa, ale aj moju rodinu. A tak sa na mojom účte objavilo už necelých 6€. Určite odporúčam túto stránku aspoň za vyskúšanie. A aj keď možno nenakupujete online každý deň, aj pár € späť je vždy lepšie, ako žiadne. 

13 thoughts on “Nakúp so zľavou

  1. Na Aliexpressu nakupuju docela casto. Jako elektroniku nebo boty bych si tam asi nekoupila ale jinak utracim ve velkym 😀 ta penezenka v cechach funguje uz dlouho ale nejak mi to nesedi nevim :/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *