Pomocník do kabelky

Pomocník do kabelky

Prichádza leto a tak sa ani jeden z nás nevyhne používaniu dezodorantu či antiperspirantu. Ja som si pre tento „letný účel“ v podobe pomocníka do kabelky zvolila Nivea dezodorant Fresh Comfort.

Vzhľad tohto dezodorantu je veľmi jemný, ženský a naozaj ma oslovil. Oproti vzhľadu iných produktov (najmä šampónov) si na dezodorantoch dáva záležať a aj keď sa, ako to už býva zvykom, drží modrej či bielej farby (v tomto prípade bielej) nádherne ho dotvárajú tyrkysové ornamenty. 
Neobsahuje hliník ani farbivá, čo považujem za veľké plus. Na tričku nezanecháva žiadne škvrny, takže si ho môžem aplikovať hocikedy cez deň. 

Za veľké plus považujem veľmi jemnú no takmer nevýraznú vôňu, vďaka ktorej ho môžem ladiť s hocijakou inou vôňou toaletnej vody. Osobne mám, najmä cez leto, veľmi rada nevýrazné a nenápadné jemné vône dezodorantu, ktorými nemôžem nič pokaziť. Je naozaj osviežujúci a preto je ideálny aj na takéto teplé až horúce dni.
Čo sa týka chránenia, osobne nemám dojem, že by naozaj chránil človeka 48 hodín, no v každom prípade som s jeho dobou chránenia naozaj spokojná. Pri nenáročnom dni, kedy nie je teplo mi zaručuje pohodlie až 24 hodín a pri vyšších teplotách či väčšej fyzickej aktivite sa zvyknem každých 5-6 hodín opäť nasprejovať. Osobne by som možno počkala aj trocha dlhšie, no pre dobrý pocit túto dobu nepredlžujem. 

Ako to už býva zvykom, každý prípravok sľubuje, že sa nám nevytvoria „kruhy“ pod pazuchou či na chrbte, no ani jeden dezodorant, ktorý som doposiaľ používala mi tento fakt nesplnil. Žiaľ, 30-40 stupňové horúčky sú naozaj nesmiernou záťažou pre náš organizmus a tak, ako pes dýcha s otvorenou papuľou a vyplazeným jazykom, tak sa musíme potiť. Ak sa vám podarilo nájsť nejaký prípravok, ktorý vás presvedčil o opaku, pokojne mi dajte vedieť. 

10 thoughts on “Pomocník do kabelky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *