Skrášlenie si steny

Skrášlenie si steny

Každý už asi zažil sťahovanie alebo prerábku izby. Bez ohľadu na to, o čo presne ide, vždy sa snažíme izbu zorganizovať čo najpraktickejšie, no zároveň i čo najkrajšie. A tak sa nám niekedy stane, že väčšina nábytku je prakticky natlačená na jednej strane, a na druhej strane máme nábytok. To by však nebol problém. Avšak po čase zistíme, že tá druhá strana izby, ktorá zahŕňa len nižší nábytok ako napríklad písací stôl či gauč je veľmi fádna. Prečo však tomu tak je? Zvyčajne kvôli tomu, že naša stena je jednofarebná, a teda po čase nám príde až fádna.

Čo je však horší prípad je ten, keď sa často opierame o stenu, a tak sa nám na stene začnú objavovať neestetické fľaky. Ako tomu však predísť respektíve ako tento problém vyriešiť bez toho, aby sme museli neustále zamaľovávať tieto fľaky? Jednoducho. Stačí nám k tomu fototapeta na stenu.

Fototapeta na stenu sa veľmi ľahko aplikuje na stenu. Táto fototapeta je vytvorená ako taká nálepka. Na zadnej strane je teda taký papier, ktorý sa dá odlepiť, a tým pádom sa dá veľmi pohodlne nalepiť na stenu. Budete k tomu teda potrebovať iba hubku alebo nejakú handričku, na vytlačenie vzduchových bubliniek.

Čo sa týka fototapety, tak sú rôzne druhy a veľkosti. My osobne ich máme doma hneď niekoľko. Jednu máme po celej dĺžke kuchynskej steny, pričom obrázok je zenový, keďže máme zelenú kuchyňu. Moja sestra mala nad posteľou Eiffelovu vežu. Ja mám na skrini tigra (taktiež fototapeta), a napokon moji rodičia. Pred presťahovávaním mali nad posteľou západ slnka s morou a palmou, a teraz, po sťahovaní majú nad posteľou majú veľký konár stromu z magnólie. Naozaj nádherné.

Pre tých, čo ešte stále zamýšľajú nad fototapetou, jej aplikácia je naozaj veľmi jednoduchá. A keďže my už máme štvrtú fototapetu, tak si myslím, že je to dôkaz, že jej aplikácia je naozaj jednoduchá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *