Slniečková power banka

Slniečková power banka

Máte radi elektroniku a váš telefón patrí k tým „väčším žrútom“ batérie? Častokrát vám nevydrží ani celý deň, a tak si musíte zo sebou zobrať nabíjačku? Čo však spravíte, keď pri sebe nemáte prístup k elektrike? Existuje veľmi jednoduchá pomôcka, ktorá vám dokáže váš problém vyriešiť. 

Power banka Proda E5000 Series 5000MaH si môžete zakúpiť v žltej, ružovej, tyrkysovej a bielej farbe. Ja som chcela troška kreativity, a tak som si zvolila slniečkovo žltú. Navyše sa dokonale hodí k môjmu lime reproduktoru. 
Táto Power Banka je ideálna do ruky. Nemá veľké rozmery, a tak si ju človek bez problémov dokáže vložiť do ruky, či do vrecka. Dokonca má menší rozmer ako väčšina telefónov, čo považujem za veľké plus. A ak máte väčšie vrecká, dokážete si telefón spolu s Power bankou vložiť aj tam. Ja ich však nosím skôr v taške či kabelke, nakoľko nosenie vo vrecku nie je práve estetické a vyzerala by som tak trocha ako „škrečok“.

Je dodávaná s USB káblom, vďaka ktorému môžete power banku nabíjať, no i samotný telefón. Je kompatibilná s väčšinou telefónov. Najmä s tými novšími. Zároveň je kompatibilná i s niektorými tabletmi, čo považujem za veľké plus najmä počas prednášok, kedy s kamarátom pozerám na jeho tablete filmy, a niekedy ho vybijem až do posledného percenta.
Počet nabití záleží od rôznych parametrov ako napríklad spotreba telefónu, druh telefónu a aj samotné využívanie. U mňa vydrží na jedno použitie. 

Osobne mi Power Banka 10 000MaH od prody vyhovuje kvôli výdrži oveľa viac, avšak táto power banka je cenovo prijateľnejšia a samozrejme je i rozmermi menšia.

14 thoughts on “Slniečková power banka

  1. Môj problém. Keď som dlhšie na internete a pri Wifi tak mi baterka odchádza rýchlejšie ako by som chcela. A potom keď som von a potrebujem zavolať mužovi aby mi uvaril teplý čaj, poprípade že som ostala visieť v dopravnej zápche a neviem sa dostať domov, tak je pruser a nedovolám sa. Toto je výborná vecička. Žeby narodeniny?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *