Starostlivosť o chrup

Starostlivosť o chrup

Kto by nechcel mať pekný úsmev. Myslím si, že to je snom každej ženy a nejedného muža. Krásne biele zuby, ktoré dodajú vášmu úsmevu šmrnc a eleganciu. A práve to môžeme dosiahnuť, alebo sa pokúsiť dosiahnuť aj vďaka zubným produktom, ktoré používame.

Krásne zuby môžeme dosiahnuť napríklad kvalitnou bieliacou zubnou pastou. A ja som tentokrát preto siahla po pre mňa novinke, ktorú som doposiaľ nevidela, “ My white sceret“. Táto sada obsahuje dve bieliace zubné pasty, pričom jedna je na umývanie zubov na noc, druhá je na umývanie zubov ráno. Ranná zubná pasta je pochopiteľne v bielej tube, a nočná pochopiteľne v čiernej tube. Veľmi sa mi páči, že tieto dve zubné pasty sú rozlíšené aj slniečkom a mesiacom s hviezdičkami, takže aj tí, čo nevedia anglicky dokážu tieto pasty rozlíšiť.

Čo sa týka zubnej pasty, zubná pasta má pre mňa nie až tak dobrú chuť. Čo sa týka dennej pasty, s tou problém nemám. No nočná mi veľmi nesadla. Nemôžem však povedať, že by mi z nej bolo zle, len mi chuťovo nejak nesedí.

Zuby som si ňou ráno i večer umývala 2 minúty, nakoľko mám elektrickú zubnú kefku. A testovala som ju cca 2+ týždne. Čo sa týka výsledku, zuby vybielila cca o 1 odtieň, čo je podľa mňa celkom slušné. Čo sa týka mňa, s výsledkom, keďže je viditeľný som spokojná. Pre mňa je však chuť pasty dosť dôležitá, a práve preto do budúcna pozriem po niečom inom na bielenie.

Biele zuby však nie sú tým najdôležitejším aspektom. Podľa mňa je o čosi dôležité mať zdravé ďasná a žiť bez bolesti zubov. A práve preto som túto pastu obohatila používaním listerine ústnej vody s názvom Teeth & Gum Defence. Pre mňa Listerine nie je žiadnou novinkou. A pravdepodobne ani pre vás. Na trhu je už veľmi dlho, no pre mňa stále patrí k jednej z najobľúbenejších značiek ústnych vôd. Tak tomu bolo aj teraz. Ústna voda síce trocha štípe, no v skutku je svieža a neuveriteľne mi sadla. Takže jej nemám čo vytknúť. 1000ml balenie, takéto veľké balenie vydrží niekoľko mesiacov. Takže za mňa si opäť vyslúžila prvé miesto.

Čo sa týka starostlivosti o chrup a bielenia zubov, tak na trhu sa dajú nájsť rôzne produkty, ako napríklad White lo Diamond Series, poprípade White Flo Micellar.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *