Veci pre bábätko

Veci pre bábätko

Pravdepodobne každý pozná stránku Notino, ktorá má nie len pobočku v Bratislave, ale zároveň aj internetový obchod na nákup kozmetiky. Netrvalo dlho, a Notino svoju stránku rozšírilo aj o iný drogeriíjný tovar, ako napríklad pracie prostriedky, prípravky do umývačky riadu, hygienické prostriedky atď.

V posledných dňoch tiež rozšírili svoju ponuku o liečivá – voľne dostupné lieky a vitamíny, ba dokonca aj o pomôcky pre mamičky s deťmi, ako napríklad monitor dychu pre bábätká, prebaľovacie podložky či hračky pre deti.

Nakoľko je moja kamarátka už druhýkrát tehotná, neviem čo jej kúpiť k narodeniu dieťatka. Nakoľko je to už jej druhé dieťa, tak oblečenia, hračiek ale aj všetkého ostatného má dosť. Teda, naozaj neviem, aký darček by sa jej hodil na narodenie dieťatka. Nechcem jej totiž kúpiť niečo, čo nevyužije, a čo by jej ani nepomohlo.

Šťastné bábätko

Práve preto som sa rozhodla dať jej ako darček poukážku do Notino, ktorou nikdy nič nepokazím. Na jednej strane si môže kúpiť nejakú kozmetiku pre seba (ak by nič pre dieťatko nepotrebovala), a na druhej strane ona najlepšie vie, čo malé potrebuje.

Napríklad čo sa týka hračiek. Ona sama vie, či má všetky drobné hračky pre dieťatko, hrkálku, hryzátko či uspávačika. Taktiež vie, či potrebuje prebaľovaciu podložku, a ak áno, tak z akého materiálu, akej veľkosti, ba dokonca aj farbu či obrázky, ktoré by ocenila. V prípade, že by chcela kúpiť nejaké veci pre dieťaťko, ona sama vie najlepšie, čo v domácnosti ešte nemá, alebo čo by sa jej k už doterajšej výbave hodilo.

Bábätko

Totiž, ako som si pri jej 3 ročnom synčekovi už všimla, nie je jedno čo dieťa dostane, pretože na niektoré veci môže byť alergické, iné veci rodič nerád používa, pretože sa mu zdá byť táto vec nepraktická, poprípade sa mu s ňou nerobí veľmi dobre.

A tak, aj keď jej chcem kúpiť niečo pre bábätko, myslím si, že najlepšia varianta je dať jej poukázku, a ona sama si vyberie, čo kúpi svojmu bábätku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *