Weleda parfém Jardin de vie Grenade

Weleda parfém Jardin de vie Grenade

Kto by nemiloval prírodnú kozmetiku a s ňou spojené aj všetky vlastnosti, ktoré by nám mala poskytnúť. A tou je zdravie, krása, jedinečnosť a predovšetkým bez chemikálií.
Na trhu je možné nájsť viacero veľmi obľúbených a prírodných značiek, no medzi moje najobľúbenejšie patrí jednoznačne Weleda. Od tejto značky som skúšala už viacero produktov ako napríklad krém na ruky, šampón, sprchové emulzie, skin food, čistiace mlieko,… A taktiež viacero vôní ako napríklad granátové jablko, citrus, mandľa, levanduľa.

Tentokrát som sa ale rozhodla, že siahnem po produkte, ktorý používa každá pravá žena, ktorá chce urobiť dojem svojou vôňou na svoje okolie. Odpoveďou je toaletná voda, parfum alebo niečo, čo dodá žene krásnu vôňu. V tomto prípade ide o parfúmovú vodu s objemom 50ml, ktorá je taktiež od rovnakej značky – Weledy. Táto značka ponúka viacero vôní, pričom jednotlivé flakóny vôní majú rovnaký tvar, avšak inú farbu, takže sa dajú veľmi ľahko rozlíšiť.
V mojom prípade som siahla po Jardin de Vie Grenade vôni. Ako to už pri Weleda vôňach býva, flakón má jednoduchý oválny tvar jemnej priesvitajúcej farby, a samotný flakón je celý priesvitný. Túto vôňu už na prvý pohľad rozpoznáte najmä vďaka farebnej kombinácií. Vrch flakóna ja žltý a od polovice táto farba prechádza do červenej. Vyzerá to naozaj luxusne, a preto by som vzhľad tohto flakóna hodnotila na jednotku. Obyčajný tvar, no štýlové sfarbenie nám dodáva pocit luxusu.

Vôňa je naozaj úžasná. Ako prvé si všimnete veľmi prírodné tóny a vône. Nejde o bežnú vôňu, ktorú nájdete hocikde. Práve naopak. Akoby celý tento parfém hovoril „som prírodný“, som ženou prírody, a to mi príde naozaj atraktívne. Ide o vôňu, ktorú nikde inde nenájdete, takže budete naozaj originálna a veľmi ľahko rozpoznateľná pre ľudí, ktorí si pamätajú a vedia priradiť človeka k vôni.
Čo sa týka výdrže, samotná vôňa je veľmi intenzívna v prvých chvíľach používania, no asi o  minút sa táto intenzita radikálne zjemní, a potom je už úplne úžasná. Výrazná presne tak akurát. Vôňa vydrží na tele bez problémov minimálne 3 hodiny. Samotná intenzita vône však nevyprchá nárazovo, ale postupne. Jej intenzita postupne prchá až sa napokon úplne stratí.

Jediný problém s ňou mám v prípade, ak chcem ísť cvičiť. V prípade, že som ju aplikovala nejaký ten čas cca  hodinu pred cvičením, a potom som cvičila, vôňa bola pre mňa oveľa výraznejšia, a miestami ma dokonca až dráždila ku kašľu. Práve z tohto dôvodu som ju pred cvičením prestala používať, a potom už bolo všetko dobré. Tento problém však môžem mať iba ja, v každom prípade je však mojou „povinnosťou“, upozorniť vás na to, ak by ste mali podobný problém, a chceli by ste ju používať iba pred tréningom.
Táto vôňa nie je doposiaľ hodnotená žiadnymi recenziami na stránke. Tak verím, že vám moje hodnotenie pomohlo rozhodnúť sa o kvalite tejto parfemovej vody a aj o tom, či si ju vybrať.  hod

Comments are closed.