3. adventná nedeľa v podobe SWAPU s Alex

3. adventná nedeľa v podobe SWAPU s Alex

Vďaka blogovaniu a SWAP-ovaniu som sa mala možnosť spoznať s úžasnou milou, sympatickou a usmievavou blogerkou z blogu Style by myself. Dohodla som sa s ňou na balíčku ktorý bude takou všehochuťou a bude stáť 20€. Nakoľko však býva neďaleko mňa, rozhodli sme sa, že si balíček odovzdáme osobne.

Ja som jej do balíčka zabalila 12 vecí, pričom jedna bola výhra v súťaži (vlastne, tak som prišla na to, že býva neďaleko mňa, a tak som chcela s ňou vyskúšať Swap). A jednou bolo malé prekvapenie (náramok s jej obľúbenými kotvami) a darček nad rámec hodnoty balíčka. A samozrejme v balíčku nesmeli chýbať ani vzorky.

Teda, do balíčka som v hodnote 20€ zabalila 10 vecí.

Prvými dvoma vecičkami v balíčku boli laky na nechty, nakoľko mi písala, že má laky na nechty nesmierne rada, a teda by ju v balíčku veľmi potešili. Prvým bol oranžový lak a druhý bol lak obsahujúce iba strieborno čierne trblietky.

Alex si v balíčku našla aj 2 sladkosti, a to jeden perník so slivkovou príchuťou, nakoľko si myslím, že perníky neodmysliteľne patria k Mikulášovi a druhou bola kakaová tyčinka Bombus, ktorú doslova milujem. Táto tyčinka neobsahuje pridaný cukor a zároveň je RAW, takže ju môžem konzumovať aj ja 🙂

Do balíčka som jej vložila kakaový sprchový gél ZIAJA, ktorý mi pripomína vôňu Vianoc, nakoľko sme cez Vianoce každoročne vyrábali domácu čokoládu.

Na Alex vykukol aj šampón Diamond od značky Nivea. Verím, že jej na vlasy sadne ako uliaty.

V balíčku nesmel chýbať ani Nivea univerzálny krém, ktorý môže použiť tak na ruky ako aj telo. Osobne som si ho veľmi obľúbila.

K téme Vianoce a teda Vianočný motív som zvolila penu do kúpeľa v podobe snehuliačika. Myslím si, že je toto balenie naozaj veľmi roztomilé, a tak verím, že penu naozaj využije.

Nakoľko má Alex veľmi rada mačičky, dovolila som jej ako posledné veci pribaliť produkty práve s týmto motívom. Ako prvé bola čierna šatka so sivými mačičkami, ktorá sa jej cez túto zimu určite bude hodiť a potom mačičková peňaženka, ktorú môže nosiť napríklad do školy.

Verím, že sa jej môj balíček páčil. A dúfam, že ju aj potešil.

A čo Alex zabalila do balíčka mne?
Alex ma potešila piatimi krásne zabalenými produktami, ktoré priniesla v kvetinovanej darčekovej taštičke. Nezabudla mi do taštičky pribaliť ani Vianočnú pohľadnicu spolu s krásnym prianím nie len pre mňa, ale aj pre moju rodinu. 

Ako prvý na mňa vykukol sprchový gél od značky Alverde, ktorý má úžasnú ovocnú vôňu. Zbožňujem ovocné vône a tak ma táto kombinácia manga a citróna nesmierne potešila. Sprchový gél má veľmi sviežu vôňu a veľmi dobre pení.
Taktiež som jej písala, že mám veľmi rada nerafinované, 100% neparfumované bambucké maslo, a tak mi jedno pribalila aj do balíčka, čím ma nesmierne potešila. Bambucké maslo v rodine nevyužívam iba ja, no zvykneme ho natierať aj psíkovi na packy, keď je vonku naozaj zlé počasie, aby jej vankúšiky nezačali praskať. Takže sme mali radosť rovno dvaja 🙂 Ja aj môj psík.
V ďalšom balíčku ma čakali až dve veci, ktoré však neboli určené priamo mne, ale pre celú našu rodinu. Jednou boli vianočné servítky, ktoré sa určite budú vynímať na našom vianočnom stole. Nakoľko máme každý rok červený stromček i červenú výzdobu, veľmi ma potešilo a zároveň prekvapilo, že sa trafila a kúpila bielo-červené servítky. Druhou vecou boli roztomilé tyčinky pre psíka, nakoľko som jej písala, že je našim malým šinterom i maznáčikom. Tieto tyčinky mali podobu vianočných paličiek, čo mi príde veľmi roztomilé a veľmi si cením, že si spomenula aj na môjho psíka. 

Alex som taktiež spomínala, že mám slabosť na laky na vlasy a v mojej rodine sa veľmi rýchlo míňajú. Preto mi jeden pribalila aj do balíčka. Veľmi ma potešilo, že mi k nemu napísala, že ho ešte na mojom blogu nevidela, čo je aj pravda. Aspoň môžem vyskúšať niečo nové, no zároveň ma oslovilo, keď z jeho písania bolo vidieť, že môj blog naozaj sleduje.
Ako posledné a mojou slabosťou bola aromalamla s čínskym znakom. Hoc mám aromalámp už niekoľko, nikdy nejakou čínskou nepohrdnem 😀 A táto nie len že obsahuje čínsky znak, zároveň je vyrobená v podobe Jing Jangu, čo mi príde nesmierne krásne. A keďže sa Alex absolútne nevyzná vo sfére čínskych znaov, ezoteriky a tejto témy, o to viac ma teší, že sa naozaj snažila a do balíčka mi pridala niečo z mojich záľub, z mojich srdcoviek.
V konečnom dôsledku ma balíček nesmierne potešil a každé jedno prekvapenie, čo som v balíčku našla, ma potešilo. Týmito produktami však nespravila radosť iba mne, ale aj mojej rodine a samozrejme i psíkovi. Ak by som však mala vybrať jeden produkt, ktorý ma v balíčku najviac potešil, určite to bola aromalampa s čínskymi znakmi.

4 thoughts on “3. adventná nedeľa v podobe SWAPU s Alex

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *