Big Shot riasenka

Big Shot riasenka

Ktorá žena by nepoznala značku Maybelline s jej širokou radou dekoratívnej kozmetiky. Ja som si v tomto prípade pre vás prichystala recenziu na riasenku s názvom Volum´Express The Colossal Big Shot.
Riasenku je možné zakúpiť si iba v čiernej farbe, pričom jej cena sa pohybuje vždy okolo 6€. Jej objem je 9,5ml pričom jej cieľom je zvýšiť objem rias.
Riasenka má veľmi pekný a zaujímavý tvar. Spája dve farby, a to zlatú a fialovú. Nikdy by som nepovedala, že spojenie týchto dvoch farieb môže k sebe aj ladiť. Celá riasenka je zlatej farby, pričom nápisy sú písané vo fialovej farbe.

Táto riasenka patrí ku klasickým štandardom. Nie je to niečo, čo by ohúrilo, no zároveň nepatrí ani k nejakým produktom, ktoré by mi nevyhovovali. V prípade, že žiadnu inú riasenku nemám po ruke, nemám problém siahnuť aj po tejto. Navyše, človek pravdepodobne nemôže čakať nejakú obrovskú kvalitu za veľmi dobrú cenu, a to najmä v prípade, že ide o vodeodolnú riasenku.
Čo sa týka odolnosti voči vode, myslím si, že je naozaj dobrá. Osobne mi riasenka vydržala celý deň bez rozmazania, a vodou som ju samozrejme nevedela odstrániť. Na odstraňovanie používam dvojfázový olejový odličovač, ktorý dokonale dokáže odlíčiť túto riasenku. Jej výdrž je vidieť aj pri odličovaní, nakoľko sa s tým trocha dlhšie „hrám“, avšak nič nie je nemožné. Stačí dávku trpezlivosti, vodeodolný odličovač a tampón a riasenka bude razom preč 🙂

Celkovo hodnotím túto riasenku pomerne obstojne, nakoľko sa mi páči jeho vodeodolnosť, avšak na môj vkus by som chcela o trocha viacej objemu. Big Shot sa v tomto prípade nejak nekonal, čo je naozaj škoda. Celkovo ma však oslovil samotný vzhľad, jemná čierna farba a ako som už spomínala, vodeodlnosť.
Skúšali ste niekedy už túto riasenku? V prípade že áno, ako sa vám páčila jej kvalita v porovnaní s jej cenou?

Comments are closed.