Čajíkovanie v plnom prúde + súťaž

Čajíkovanie v plnom prúde + súťaž

Počuli ste už o niečom takom, ako je čajová bonboniéra? Ide o „luxusný“ darček pre všetkých milovníkov čaju. Nájdete tu množstvo druhov čajov od výmyslu sveta, aby ste mohli vyskúšať, ktorý vám najviac chutí a podľa toho sa aj rozhodnúť. Navyše si môžete užiť množstvo chutí, omamných vôní a spokojných chvíľ s rôznymi čajmi.

Ako všetci milovníci čajov vieme, najkvalitnejšia chuť a vôňa je samozrejme v sypaných čajoch. V tomto prípade nájdete v tejto bonboniere viac ako 10 rôznych čajov s rôznymi chuťami a zložkami. Každý sáčik vystačí minimálne na 2-3 šálky čaju.
Balenie konkrétne obsahuje 20 druhov čaju. Každý čaj má 5g, dokopy 100g rôznych čajov.

Čo by to však bolo za čajíčkovanie, keby k nemu chýbalo to najpodstatnejšie – sitko? V mojom prípade celý balíček oživilo nádherné žlté sitko s lístkami na sypané čaje. Pretože tie sypané sú vždy najkvalitnejšie.
Mňa osobne najviac zaujalo Deväť pokladov Číny, nakoľko milujem Čínske čaje a ako to o mne všetci viete, samozrejme milujem aj Čínu. Z tých Vianočných ma veľmi oslovil Škoricový krém s úžasnou vôňou a škoricovou chuťou.

Osobne by som celkovo toto balenie označila za naozaj veľmi príjemné a luxusné. Človek si príde na svoje, a to aj tí, ktorý majú radi sladké alebo bylinné zmesi. Nájdete tu totiž z každého rožka troška. A tak si budete môcť vybrať presne to, čo vás osloví. Ak vás tento balíček oslovil, alebo si chcete pozrieť ponúkaný sortiment týchto čajíkov, môžete tak spraviť na stránke www.rastlinnispojenci.sk

Bonus na záver

A pre vás, mojich milovníkov čaju tu máme povianočnú súťaž o úžasné a chutné 50g balenie dvoch čajov. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku: Aké čaje máte najradšej? Odpoveď posielajte na e-mail sladeckovakatarina@gmail.com

Môžete vyhrať HoneyBush Višňa a Vanilkový krém. Vyhodnotenie súťaže bude 1.1.2018 presne na Nový rok.

Comments are closed.