Rozkošné sovičky

Rozkošné sovičky

Milujete roztomilé maličkosti? V takom prípade si tieto sovičky doslova zamilujete.
Za veľký plus je samozrejme považovaný samotný vzor. Sovičky sú naozaj rozkošné a ak máte malé deti, rozhodne z nich budú nadšené. Vďaka sovičke im môžete vytvoriť napríklad malú nástenku na ktorú si budú pripínať dôležité informácie, poprípade ich môžete učiť ako sa vešia oblečenie a bude nadšené, čo sa naučilo a čo úžasné spravilo.

Sovičky sa dajú tiež použiť aj vo vašich tvorivých dielničkach, stačí sa len trocha zamyslieť. Ja osobne som ich však použila ako rozkošnú dekoráciu do balíčkov. Aktuálne som sa chystala poslať 2-3 balíčky do Číny, keďže u mňa majú byť Vianoce, a aj keď ich Číňania nemajú, chcem ich potešiť aspoň maličkosťou, ktorá bude malá, roztomilá a bude vyjadrovať, že mi na nich záleží a že ich mám rada.

Tieto sovičky sú malé, šikovné, no i napriek tomu sú naozaj rozkošné. Balíček sovičiek v hodnote 8,13€ obsahuje 10ks sovičiek. Podľa môjho názoru ide o naozaj vysokú cenu, a to najmä z toho dôvodu, že tieto sovičky nie sú zaradené medzi „skladovky“ ale sú skladom u dodávateľa, čo znamená, že doba dodávky môže trvať až do januára.
 

One thought on “Rozkošné sovičky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *