Chinínový set

Chinínový set

Aj vy máte problémy s vypadávaním vlasov? A vyskúšali ste už niekedy chinínový set od Milvy? Ja ho používam už takmer rok a som maximálne spokojná.
Vo výhodnom balíčku Chinin Complete nájdete dokopy 6 produktov. A to 2 šampóny chinin s objemom 200ml, 2x chinínová voda s objemom 200ml, 1x chinínová maska 250ml a napokon novinka na trhu chinínový kondicionér s objemom 200ml

Tento balíček je zostavený tak, aby ste ho mohli používať každý deň Chinínový šampón používam neustále. Je pravda, že občas prejdem na nejakú novú značku, no vždy sa u nás v domácnosti minie aspoň 1 šampón za 3 mesiace.

Chinínovú vodu používam naozaj stále. Takáto bezoplachovacia kúra mi vyhovuje oveľa viac, nakoľko sa mi pri kondicionéroch zvyklo stať, že sa mi vlasy krepovateli. S touto chinínovou vodou som však vždy bola mimoriadne spokojná a nikdy som jej nemala čo vytknúť.

Ďalej tu máme chinínovú masku, ktorú zvyknem používať raz za mesiac, a tak sa mi míňa oveľa pomalšie ako iné produkty. Najčastejšie si s ňou robím vlasové zábaly, a opäť som s ňou mimoriadne spokojná.

A ako posledné tu máme novinku vo svete Milva – Kondicionér. Ako ste si mohli všimnúť vyššie, písala som, že s kondicionérmi zvyknem mať problémy. No tento patrí k pár výnimkám s ktorými som spokojná, a vlasy mi po ňom nekrepovitejú. Vlasy sú krásne, lesklé a vo všeobecnosti vyživené. Ak patríte teda k prívržencom kondicionérov, určite musím vrele odporúčať. Osobne sa snažím striedať tieto produkty – chinínovú vodu a kondicionér. A teraz, cez leto som si tento kondicionér naozaj zamilovala.
Ak trpíte problémom s vypadávaním vlasov, zaručene siahnite po tomto balíčku, ktorý je o 3€ výhodnejší. V súčasnosti síce dokážete zakúpiť tieto výrobky už aj v niektorých Bio obchodoch, cena je však oveľa vyššia, a tak som stále prívržencom nákupu cez e-shop.
Ak sa o týchto produktoch však chcete dozvedieť viac, môžete si konkrétne recenzie na jednotlivé produkty prečítať na tomto odkaze: Chinín kde nájdete aj recenzie na iné chinínové produkty od tejto značky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *