Coccolino – moja voľba

Coccolino – moja voľba

Už ste skúšali Coccolino aviváž? Cena je dostupná pre každého, ba čo viac. Pre mňa je to jednotka na trhu, nakoľko je to ako jeden z mála výrobkov, na ktoré nie som alergická. K tomu všetkému majú ešte neuveriteľne bohatú ponuku vôní, a tak si mám z čoho vyberať.

Takmer každý mesiac vymieňam vôňu Coccolina, no mne osobne najviac sedí asi Creations Tiare Flowers & Red Fruits. Táto vôňa je jemne sladká, pričom na oblečení vydrží až niekoľko dní.

Coccolino

Čo sa mi taktiež na tejto značke páči je, že z boku máte nakreslené dávkovanie, ktoré pochopí naozaj každý. Nemusíte preto plytvať avivážou, a vydrží vám oveľa dlhšie. My osobne sme traja dospelí + pes (ktorí najmä počas zimy nosí oblečenie aby mu nebola zima). A jedno balenie nám vydrží približne jeden a pol až dva mesiace. Toto balenie má 1450ml, akurát by som privítala možno nejakú rukoväť, keďže sa pri plnom balení šmýka z ruky.

Coccolino dávkovanie

Čo sa mi veľmi páči na tejto aviváži je, že si oblečenie zanechá vôňu i v prípade, že ho dlhšie nenosíte. A teda nemusíte oblečenie prať ešte predtým, než si ho chcete obliecť, aby pekne voňalo. Oblečenie sa aj po použití aviváže veľmi ľahko žehlí, a hlavne na ňom nie sú žmolky.

Coccolino aviváž používam na všetky druhy oblečenia. Používam ho tak na farebné oblečenie ako aj biele či čierne. Zároveň ho používam aj na jemné prádlo, ale aj tričká, ba dokonca i deky, uteráky či oblečenie nášho psa. Každé oblečenie po jeho použití je hebké, jemné a tzv. „nekúše“ teda nedráždi pokožku.

Coccolino zloženie

Ja osobne ako alergik však obľubujem túto značku najmä preto, že na ňu nie som alergická. Kedysi som používala iba detské aviváže, ktoré sú prakticky bez vône, čo sa mi nepáčilo. Pri Coccoline však viem, že môžem siahnuť po ľubovonej vôni, a vždy budem spokojná, a hlavne nebudem mať alergickú reakciu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *