Darčeky k nákupu

Darčeky k nákupu

Zliav v notine je vždy veľmi veľa. Nájdeme tu možnosti ako „doprava zadarmo“, perfenctuálne zľavy na produky, no taktiež i darčeky k nákupu zadarmo. Kde tieto akcie nájdeme? Akcie -> Darčeky a akcie. Pričom v tomto okamihu je dostupných viac ako 40 jedinečných akcií, a to tak na drahšie ako aj lacnejšie produkty a značky.

Medzi moje obľúbené a opakujúce sa akcie, ktoré v Notine nájdeme sú napríklad „mystery box“ k nákupu produktov. Zvyčajne sa táto akcia vzťahuje na produkty Revolution, pričom je potrebné nakúpiť produkty Revolution v hodnote 25€, aby sme mohli dostať mystery box zadarmo. Mystery box obsahuje náhodné produkty v hodnote 25€. Čo sa týka tejto akcie, už som ju využila niekoľkokrát, pričom poväčšine získam 2 produkty z rady dekoratívnej kozmetiky. Už sa mi podarilo týmto spôsobom získať paletku očných tieňov, púder, tónovací krém, rúž a balzam na pery, a iné. Celkovo som s touto akciou spokojná, pretože ide veľakrát o zaujímavé produkty, ktoré majú veľmi peknú vôňu, ba dokonca som tieto produkty niekoľkokrát ani nenašla na Notine. Cena Mystery Boxu je naozaj okolo 25€, a teda sa táto akcia naozaj oplatí.

Ďalšou aktuálne aktívnou zľavou je napríklad aj tá na značku Elizabeth Arden, nakoľko pri nej môžeme získať až tri jedinečné produkty zadarmo. Stačí nakúpiť produkty tejto značky nad 50€, a protivráskové sérum, kozmetickú tašku ale aj pleťové sérum v kapsuliach môže byť u vás úplne zadarmo.

Marc Jacobs

K netradičnej akcií, ktorá je práve dostipná je napríklad záskanie vreckového fotoaparátu za nákup produktov značky Marc Jacobs nad 60€. Táto akcia ma samozrejme veľmi zaujala, akurát čo považujem za nevýhdou tejto akcie je, že k fotoaparátu nie sú písané parametre, a teda sa pokojne môže stať, že pôjde o tak nekvalitný fotoaparát, že ostane iba v šuflíku. Na druhej strane, pokiaľ niekto rozmýšľa už dlhšiu dobu nad kúpov produktov tejto značky, teraz je na to ideálna príležitosť, keď ešte má možnosť získať darček zadarmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *