Darček k narodeniu bábätka

Darček k narodeniu bábätka

Vedeli ste, že na Notine si môžete nakúpiť produkty nie len pre seba, ale aj pre svoju malú ratolesť, poprípade darčeky pre novomamičku? Na Notine kupujem produkty pomerne často, no nikdy som sa nezamýšľala nad tým, že nakúpim nejaký produkt pre nové dietaťko, nakoľko som neni mamička. Keď mi však moja kamarátka oznámila svoju radostnú správu, hneď ma napadlo slovo „Notino“. Darček nie len pre ňu, ale aj pre malé môžem totiž kúpiť aj práve tu.

Keďže totiž ide o moju veľmi blízku kamarátku, chcela som jej dať niečo špeciálne, a teda jej darovať nie len jeden kus oblečenia, ale rovno jej vytvoriť celú sadu peoduktov, ktoré by ako novomamička mohla oceniť. Teda, plienky, cumlík, oblečenie, ale aj iné. Neočakávala som však, že Notino bude použivať tak široký výber produktov pre deti, že si sama nebudem vedieť poradiť s tým, čo jej kúpiť. Rozhodla som sa preto siahnuť po týchto produktoch:

oblečenie pre dieťa

Detské body, ktoré v Notine stojí okolo 12€. Obliecť dieťa treba každý deň, a nejak to pekné a predovšetkým kvalitné body je neoceniteľnou a predovšetkým rozkošnou variantou darčeku. Mňa osobne zaujali najmä oblečenia značky DC Comics, nakoľko je moja kamarátka, ale aj ja, veľkou milovníčkou komiksových postáv, a teda oblečenie, ktoré dáva pocit, že dieťa je výnimočné je naozaj rozkošným darčekom, ktorý určite využije. A síce toto body je o čosi drahšie než zvyčajne, rozhodne sa oplatí investovať do toho, lebo viem, že jej radosť je na nezaplatenie. Navyše, aj keď je cena týchto oblečení okolo 20€, ide o set ktorý zvyčajne obsahuje body, ponožky, ale častokrát i podbradník a napríklad i plášť.

Ďalej som vybrala tiež cumlík, nakoľko si myslím, že ich bude potrebovať, zopár plienok značky Pampers a podbradník, keďže mamina hovorila, že tých pri malých deťoch nikdy nie je dosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *