Moje obľúbené produkty na ústnu hygienu

Moje obľúbené produkty na ústnu hygienu

V tomto článku by som sa s vami veľmi rada podelila o moje obľúbené produkty na zuby a hygienu ústnej dutiny.

Medzi moje obľúbené zubné pasty patrí zubná pasta Lacalut White & Repair. Túto zubnú pastu mám rada práve z toho dôvodu, že nie len biely zuby, no zároveň i zuby chráni. Navyše, keďže je to písané už aj v samotnom názve zubnej pasty, vždy ju viem veľmi rýchlo vyhľadať.

Ústna voda, ktorú veľmi rada používam je taktiež tej istej značky, a to Lacalut – Active. Táto ústna voda v ústach trocha štípe, čo mi nie práve vyhovuje, no zároveň viem, že mi po nej ostáva svieži dych, čo naozaj veľmi oceňujem. Aj práve preto na ňu nedám dopustiť, a vždy ju mám pri sebe. Jej štipľavú chuť ocením najmä v prípade, že som predtým jedla niečo veľmi aromatické, ako napríklad cesnak.

Medzi moje obľúbené ústne produkty patrí aj ústna niť Oral B – Super Floss. Táto ústna niť mi bola odporúčaná samotným zubárom, nakoľko sa mi s medzizubnými kefkami veľmi zle pracuje. Táto niť je na koncoch tenšia, pričom v strede hrubšia, takže je vhodná tak na medzizubný priestor, kde je priestoru viac, ako aj tam kde je priestoru menej. Navyše je obohatená o mentolovú príchuť, čo ocení pravdepodobne každý.

K mojim posledným produktom na ktoré nedám dopustiť sú ústne spreje. Myslím si, že ide o takú neoddeliteľnú súčasť kabelky, a zároveň prvú pomoc, pretože nikdy nevieme s kým sa počas dňa stretneme, poprípade kam pôjdeme a čo budeme jesť. Takto sa teda už nemusím obávať, a som si istá, že svieži dych môžem mať kdekoľvek a kedykoľvek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *