Deň rodičov

Deň rodičov

Vedeli ste, že sa v kalendári nachádza aj sviatok zvaný deň rodičov, ktorý je označovaný ako medzinárodný deň – sviatok pre tých, ktorý nám dali život? Ak sa pýtate, kedy ho vlastne osláviť, odpoveď je na konci júla.
Ja som si v súvislosti s touto témou vybrala 3 nádherné balíčky, sety, ktorými sa dá veľmi príjemne a milo potešiť pánov i dámy. V oboch prípadoch som sa snažila vyberať tak, aby to vyzeralo honosne no nestálo to veľa peniažkov.
Ako prvé začnem ženami, nakoľko si myslím, že sa ich dá oveľa ľahšie potešiť, keďže som sama žena a viem, čo mám rada.

V tomto prípade som siahla po tzv. „vyskladaj si sám“ balíčku. Rozhodla som sa, že siahnem po edícií Playboy for Her, ktorá má krásnu krikľavo ružovú farbu. No nakoľko nie je dostupná aj ako set, balíček môžeme pokojne vyskladať aj sami.
Na stránke je možné zakúpiť toaletné vody v rôznych veľkostiach, 2 varianty dezodorantov, telové mlieko i sprchovací krém. Ja som z pomedzi všetkých vybrala sprchovací krém, klasický dezodorant a toaletnú vodu, nakoľko telových mliek je u nás doma neúrekom. Veľkou výhodou pri zostavovaní vlastného setu je práve fakt, že do neho môžete vložiť iba to, čo naozaj využijete alebo máte radi. A tak neplatíte za niečo, čo by vám stálo len tak v poličke a zapadalo prachom.

Playboy for Her je naozaj sladká a voňavá. Hlavou prechádza mandarinka a pomaranč, srdce má vytvorené z frézie a strelície a napokon základ tvorí ambra, santálové drevo a pižmo. Vôňa je pri tomto mojom sete totožná pri všetkých produktoch.
Toaletnú vodu je možné zakúpiť v rôznych veľkostiach i cenových reláciách. Mne sa podarilo „uchmatnúť“ 75ml iba za 3,39€, a to z toho dôvodu, že má jemne poškodenú krabičku Ide však o tak malý detail, že si to obdarovaný ani nevšimne, a zároveň tým máme možnosť ušetriť nejaké to euro. Toaletná voda má veľmi zaujímavý flakón, priam by som ho nazvala až rozkošným. Ľahko sa odstrekuje a vôňa vydrží asi 3-4 hodiny. Hoc to nie je veľa, no za tú cenu to podľa mňa stojí.

Sprchovací krém je opäť ladený do ružovej farby. Veľkou výhodou Playboy spcháčov je samotný fakt, že dokážu rozvoňať nie len telo ale aj kúpeľňu. Prednedávnom som mala ako sprchovací gél Playboy Generation for Her a vôňa bola naozaj úžasná. No i napriek tomu mi táto najmä teraz v letnom období sadla o čosi viac. Rozhodne som neoľutovala. A myslím si, že neoľutuje ani obdarovaný.

Ako posledné je tu dezodorant v spreji. Ten používa podľa môjho názoru každá žena, a tak nie je ničím, čo by sa nevyužilo. Má veľmi peknú vôňu, ktorá je totožná s toaletnou vôňou, a tak sa tieto dva produkty navzájom nebijú, ale podporujú. Výhodou je aj samotný fakt, že je bez obsahu uhlíka.

Pre ocinov
Prejdime však teraz už aj k mužom, respektíve ocinom. Na to, aby sme ich dokázali potešiť nemusíme siahať hlboko do vrecka. Stačí sa po obchode dobre porozhliadnuť a aj v tomto prípade nájdeme niečo, čo poteší naše zmysli ale aj našu peňaženku. Nakoľko si však uvedomujem, že pre mužov sa podstatne ťažšie nakupuje, rozhodla som sa ponúknuť vám dve varianty, ktoré rozhodne potešia.

Ako prvé si opäť budeme skladať celý set sami. Pre tentokrát som sa rozhodla pre Playboy Generation for Him, a to z toho dôvodu, aby mali naši rodičia rovnakú značku.
Z Playboy Generation for Him nájdete na stránke produkty ako sú voda po holení, toaletná voda, sprchové gély v dvoch variantoch a dezodorant v dvoch variantoch. Ja som sa pre tentokrát rozhodla siahnuť po vode po holení a dezodorante.

Ak sa pýtate, prečo som siahla po vôni „Generation for Him“, odpoveď je pre mňa viac ako jasná. Táto vôňa patrí k mojim najväčším favoritom spomedzi všetkých lacnejších produktov. Môj kamarát ju používa takmer stále, a preto sa už neviem dočkať, kedy ho objímem. A aby som vônu necítila iba chvíľku, zvyknem sa o neho oprieť alebo vymyslieť niečo, aby som mohla opäť ucítiť tú vôňu. Dá sa povedať, že je mojou slabosťou. A tak ju chcem cítiť aj doma.
Playboy Generation nie je vôbec korenistá. Povedala by som, že je to jemná a príjemná vôňa zľahka sladkastá ale takým mužským štýlom a pre mňa neodolateľná. Hlava bola inšpirovaná škoricou, bergamonom a ananásom, Srdce tvorí fazuľa tonka, levanduľa, kašmír a za základ považujeme céder, vanilku a kožu.

Voda po holení poteší 90% mužov, ktorý sa o seba starajú. Niektorý sa holia do hladka (to mám najradšej) a iní si zasa svoje strnisko dôkladne upravujú. Každý z nich však potrebuje vodu po holení po drobnom holení a úpravách. Pre dezinfekciu prípadných rán. A to je ideálna príležitosť na nádhernú vôňu. Zbožňujem, keď sa otec oholí a vonia po ňom kúpeľňa.
Dezodorant patrí aj u mužov k základným kozmetickým potrebám. Predsa, ani oni nechcú byť cítiť potom. Výhoda tohto dezodorantu je aj tá, že je možné ňou nahradiť toaletnú vodu, aj keď výdrž je v tomto prípade o čosi slabšia. Bežne vydrží také 3 hodiny intenzívne voňať a potom sa vôňa postupne vytráca. Ak však vstávate v čase kedy aj váš otec, určite budete spokojné. Ja by som už len kvôli tej vôni vstala.

V neposlednom rade mám pre vás pripravenú ešte najľahšiu cestu, ktorou sa môžete vybrať. Zakúpenie už vytvoreného setu. Mne osobne sa pre mužov oveľa ľahšie vyberá, keďže oni použijú prakticky čokoľvek, ženy sú v tomto ohľade vyberavejšie a každá uprednostňuje niečo iné. Mužom na tom až tak nezáleží. Používajú to, čo majú v ruke.
V tomto prípade som siahla po klasike – Adidas UEFA Champions League. Po tejto som siahla najmä z dôvodu, že ju používa môj druhý kamarát, a tak ju poznám. A hoc nie je pre mňa takým lákadlom ako Playboy Generation, rozhodne si vždy prídem na svoje. Je pekná, nenásilná a na mužovi veľmi príjemná.
Tento set obsahuje tri produkty. Dezodorant 150ml, Sprchový gél 2 v 1 a dezodorant. Myslím si, že aj v tomto prípade ide o produkty, ktoré sú cenovo prijateľné a každý muž ich využije.

Sprchový gél 2 v 1 možno použiť tak na vlasy ako aj telo. Pre mužov o jednu komplikáciu na viac. A najmä pre môjho ocina. Hoc máme v jednej poličke šampóny a v druhej sprchové gély, ešte stále si na to nejak nezvykol, a tak sa ma pýta čo je na čo. Takto sa ma aspoň nemusí pýtať a bude vedieť aj sám.
Deospray opäť zápasí proti potu, a tak bude váš ocino krásne voňať aj počas náročných dní.
A v neposlednom rade dezodorant. Podobne ako pri Playboy Generation, aj tu je možné toaletnú vodu nahradiť týmto dezodorantom, ktorý má veľmi príjemnú vôňu, aj keď o čosi slabšiu výdrž.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *