Drevotok

Drevotok

Milujem drevo, a čo vy? Len prednedávnom som na internete našla eshop drevotok, ktorý ma okamžite zaujal. Nakoľko som milovníčka dreva, nedalo mi neotvoriť túto stránku. Stránka ponúka rozličné bytové dekorácie, pričom všetky z nich sú vyrobené z dreva. Na týchto výrobkoch však je vidieť, že ide o nádherné kusy dreva, ktoré dokážu rozžiariť a zútulniť domácnosť. Na stránke však nájdete aj niekoľko produktov z iného materiálu, ako napríklad keramiky.

Na stránke nájdete napríklad aroma lampy či drevené misky pre zútulnenie domu či bytu, pre naše ženy sa tu nájdu drevené šperkovnice, podstavce pre kvety či dózy na šperky, pre mužov peňaženky či mlynčeka na kávu. No mňa osobne najviac zaujali hodiny.

Na stránke som našla dokonca až dva typy hodiniek, vreckové hodinky a náramkové hodinky.

Vreckové hodiny sú nádherným doplnkom s nádychom histórie. Hodinky môžu byť nie len užitočným ale aj elegantným doplnkom ku každému nášmu outfitu. Navyše, tieto vreckové hodinky s  nádychom histórie môžu naozaj potešiť nie len mladých, ale aj starších pánov. Preto si ich viem predstaviť ako vhodný darček napríklad pre dedka. Dôvodom je hlavne to, že neradi používajú nové technológie ako napríklad telefón, no zároveň často zabúdajú kde si dali veci. Vreckové hodinky je možné dať nie len do vrecka saka či nohavíc, no zároveň i zavesiť na krk, a tak je menšia pravdepodobnosť, že hodinky stratia. Tieto vreckové hodinky však nepatria k typickým hodinkám, a to vďaka svojmu dizajnu. Čo má rada vaša polovička či už spomínaný dedko? Má vaše dieťa rado pirátov, vlkov či drakov? Spomína si váš dedko na ZSSR s vášňou v srdci? Má rád cestovanie vlakom? Na stránke zaručene nájdete hodinky s takýmto ale aj iným motívom. Navyše, nakoľko väčšina vreckových hodiniek je poháňaná strojčekom quartz, hodinky sú presné a kvalitné. Navyše, ku každým hodinkám je dodávaná i náhradná batéria ako darček, takže sa nemusíte báť, že by vám nefungovali. Hodinky sú z nerezovej ocele, pričom štandardný priemer týchto vreckových hodiniek je 47mm.

Na stránke tiež nájdete rôzne náramkové hodinky. Mňa však najviac zaujali drevené hodinky. Osobne som ešte nepočula o náramkových drevených hodinkách, no keď som ich videla na tejto stránke, vyzerajú naozaj krásne. Tieto drevené hodinky sú vyrobené výrobcom Bobo Bird, pričom sa jedná o kombináciu čínskeho remesla a japonskej pohybovej techniky. Drevené časti sú vyrobené z kvalitného dreva, pričom obsahujú strojček Japan Miyota 2035 Quartz. Tieto hodinky sú ako stvorené pre všetkých, čo milujú drevo. Čo miluje pravdepodobne každý chlap, no i nejedna žena. Ide o naozaj veľmi praktickú vec, a aj doplnok krásy, ktorá zaručene nezostane prehliadnutá. Ak sa však pýtate, prečo nosiť hodinky, keď máme pri sebe mobil? Ide o štýlový a originálny doplnok, a hlavne to ukáže oveľa lepšie, pozrieť sa na hodinky ako na telefón, hlavne v prípade, ak sa stretnete s osobou, na ktorej vám záleží. Týmto im dávate najavo, že síce skontrolujete čas, no to neznamená, že sa o človeka nezaujímate, alebo že vám viac záleží na tom, čo sa deje na sociálnej sieti, ako to čo hovorí. Ja osobne mám tiež svoje hodinky, ktoré nosím na skúšky a taktiež na hodiny, ktoré sú pre mňa niekedy pridlhé, no nechcem dať učiteľovi pocit, že ho nepočúvam alebo ma nezaujíma, čo hovorí.

Na všetky typy hodiniek je navyše dvojročná záruka. A čo si o týchto hodinkách myslíte vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *