Energetický upíri

Energetický upíri

Poznáte ten pocit, keď sa stretnete s nejakým človekom a okamžite máte pocit akoby ste pri jednom jeho pohľade stratili radosť zo života? Akoby ste sa okamžite začali byť unavený alebo dokonca akoby ste stratili chuť do života? Za všetky tieto pocity môžu ľudia, tzv. energetický upíri.
Práve o nich vydalo kníhkupectvo Metafora novú knihu, ktorá popisuje nie len to, kto je energetický upír, ale aj to ako energetických upírov rozpoznať a ako im zabrániť v tom, aby vysali vašu životnú energiu a radosť zo života.
Ja osobne som sa v živote stretla už s niekoľkými energetickými upírmi a musím povedať, že sa im človek v živote niekedy naozaj nemôže vyhnúť, aj keď akokoľvek chce. Či už ide o kolegu, šéfa, spolužiaka alebo niekoho z rodiny,… Najjednoduchšie je sa s ními nestýkyť, no ako hovorím, niekedy sa to nedá. Práve preto je veľmi dobré ovládať nejaké tie techniky ako si ochrániť vlastnú životnú energiu a tým nenechať energetického upíra vysať našu radosť zo života.

Pri troche cviku je jednoduché rozpoznať energetického upíra na ulici, či sa mu vyhnúť pokiaľ je to možné. Aj to sa z tejto knižky dozviete. Pre mňa to síce nebolo nič nové, no v každom prípade to bolo veľmi milé zopakovanie si mojich doterajších poznatkov.
Čo sa však týka energetických upírov z hľadiska toho ktorí sú pri nás a nevieme sa ich tak ľahko zbaviť, určite je veľmi dobré sa od nich držať ďalej a stýkať sa s nimi čo najmenej. Neotvárať sa im a v každom prípade s nimi neudržiavať viacej kontaktu než je podstatné. Ak však už ten kontakt predsa len s nimi musíte mať, táto kniha vám poradí ako si svoju energiu ochrániť.

Comments are closed.