Zázračná voda

Zázračná voda

Voda, kvapky, dážd. Každý deň sa stretávame s vodou, a pritom si neuvedomujeme jej silu a to, aká je zázračná. Máme to šťastie, že otočíme kohútikom a môžme sa napiť, poliať kvety, umyť sa,… Niektorí z nás však také šťastie nemajú. Napríklad taká Čína. Darmo otočíte kohútikom a tečie vám voda, táto voda je nepitná. A tak každý deň musíte ísť do obchodu kúpiť si nejakú vodu alebo niečo na pitie. A samozrejme, za túto vodu si platíte. Nie je zadarmo ako na Slovensku. Teda, samozrejme za vodu na Slovensku si tiež platíme, ale to aj za nepitnú vodu v Číne.

Voda však môže dokáže aj oveľa silnejšie veci ako je len dať život človeku, rastlinám a zvieratám. Z kvapiek sa tvoria jazerá, rieky, moria i oceány. Na našej planéte sa môžeme stretnúť aj s ďalšími neuveriteľnými úkazmi, ktoré voda dokáže. Ako sú napríklad vodopády či ľadovce a samotné kryštály vody.

Práve tohto nápadu sa chytila jedna neuveriteľne šikonvá fotografka, ktorá do tejto knihy zahrnula svoje pozorovanie a úkazy, čo dokáže voda. Čo dokážu vytvoriť kryštály vody. Každá kvapka, každá jedna snehová vločka je jedinečná a dokáže nie len vytvoriť neopakovateľný úkaz, no zároveň dokáže vdýchnuť život.
Táto kniha vás zahreje na srdci svojimi očarujúcimi fotkami, no zároveň vás oboznámi so silou vody a ako sa voda správa a hlavne ako je možné vodu ovplyvniť rôznou enrgiou, či už ide o slová alebo prírodné podmienky.

Comments are closed.