Giveaway k zmene stránky

Giveaway k zmene stránky

Ahojte 🙂 Na dnes som si pre vás pripravila takú malú giveaway alebo inak povedané súťaž. V dôsledku toho, že sa mi zmenil názov stránky.
A keďže ste mi aj napriek mojej zmene a prechodu zostali verný, rozhodla som sa vás odmeniť takým malým veľkým balíčkom krásy. Potešenie pre telo aj dušu.
Príbeh k balíčku č. 1
Konečne vyšlo slniečko. Ste na pláži a užívate si jemné hladkanie slnečných lúčov po vašom tele. Vďaka kapsuliam od Panthenol Omega sa už nemusíte báť slnka, a to aj napriek tomu, že patríte k „bleduľkám“, ktoré sa veľmi rýchlo spália.

Cítite sa naozaj úžasne. Inak, ako dobrou náladou sa to nazvať nedá. Možno je to tým krásnym počasím, a možno Roll onom, ktorý ste použili ešte predtým ako ste vyšli z domu.

Odrazu si však všimnete, že vám niečo zabraňuje vašemu slneniu. Otvoríte oči a všimnete si, že pred vami stojí nádherný muž, ktorý sa na vás nežne usmieva. Je vidieť, že nevie po slovensky, a tak len s problémami so seba vykokce „Ahoj, ako sa máš“. Vám to však príde rozkošné, ako sa snaží, a tak sa s ním snažíte dorozumieť či už slovenčinou alebo cudzou rečou. Váš rozhovor síce netrval dlho, no zanechal vám úsmev na perách. Pred odchodom vám však stihol ešte pochváliť nálepky na telo, ktoré ho na prvý pohľad upútali.

Šťastím ste celá bez seba, a tak si miesto opaľovania idete čítať knihu o Návrate k sebe. Motivačná kniha vám tento deň môže už len zlepšiť.

Netrvá to dlho, a odrazu vidíte vašeho tajomného neznámeho ako k vám opäť prichádza. Tentokrát však drží v ruke tácku. Prizná sa vám, že v miestnom hotely pracuje ako kuchár, a tak by vám rád ponúkol niečo zo svojich špecialít. A jediné čo za to chce, je váš krásny úsmev. Vy sa však rozhodnete, spraviť o krok viac, a tak ste mu navrhli, že vám obed môže naservírovať v miestnom hotely, kde pracuje.

A keďže nechce, aby ste sa spálili, ešte predtým, ako vojdete dnu vás ponatiera Panthenolom Omega telovým mliekom, ktoré zaručí, že vaša pokožka bude aj napriek slnečnému žiareniu regenerovaná.
Obsah balíčka: Deo Roll on – Dobrá nálada; 36x Sladký život; 36x Chia semienka; Panthenol Omega telové mlieko s Aloe Vera; Panthenol Omega kapsule; Kniha – Návrat k sobě; Nálepky na telo
 
Príbeh k balíčku č. 2
Bol nádherný letný deň, a tak ste si zašli na najbližšiu pláž trocha sa osviežiť i poopaľovať. Ako na vás slnko pražilo a vy ste relaxovali, zaspali ste. Nanešťastie ste sa však spálili, a tak utekáte do najbližšieho obchodu po Omega Panthenol kapsule i telové mlieko.

V obchode ste ho však nevedeli nájsť, a tak ste odchytili prvého predavača, ktorého ste našli. Okamžite vám padol do oka, a sympatie boli vzájomné. Vaše pohľady a úsmevy však pánovi neznámemu nestačili, a tak sa rozhodol, že vás pozve na večeru. A keďže bol naozaj šarmantný neodolali ste.

Idete na rande, a ako to už býva zvykom, opäť ste strašne nervózna. Tentokrát však máte niečo, čo ste doposiaľ nemali. Prvú pomoc proti stresu. A tak sa plná energie a sily beriete za ním, do reštaurácie, kde vás pozval.
Na vaše prekvapenie je táto reštaurácia úplne prázdna. Teda, stojí tam on a ešte jeden kuchár. Vôbec neviete, čo si o tom máte myslieť, no skôr než čokoľvek poviete, prizná sa vám, že je vlastníkom tejto malej reštaurácie, a tak si pre vás prichystal romantickú večeru, pri ktorej si môže objednať naozaj čokoľvek. Vám však príde na um niečo iné, a tak sa ho spýtate, či si radšej nenavaríte niečo sami. On – vy a kuchárky. Napriek tomu, že zo začiatku namietal, veľmi rýchlo sa chytil možnosti byť s vami sám.

A tak ste ako prvé nazreli do knihy o liečivej sile ovocia a zeleniny. Keď už niečo jesť, tak nech to stojí za to.

Z druhej poličky vám váš šarmantný neznámy priniesol sladkú ale aj vegetariánsku kuchárku. Totiž, neuznáva jedenie mäsa, a tak by bol rád, keby ste si spolu navarili niečo, čo by mohol jesť aj on. Jedlo je naozaj úžasné a večer ste si perfektne užili.

Na záver vám ako poďakovanie za vašu prítomnosť a spomienku na tento večer dá maličkosť na pamiatku – chocker na krk.
Obsah balíčka: Deo Roll on – První pomoc; ; 36x Sladký život; 36x Vegetariánske dobroty; Panthenol Omega telové mlieko s Aloe Vera; Panthenol Omega kapsule; Kniha – Liečivá sila ovocia a zeleniny; Chocker na krk
Príbeh k balíčku č. 3
Ste na krásnej slnečnej pláži, ktorú si inak ani neviete predstaviť ako úžasnými knižnými príbehmi.
Ako si tak čítate, odrazu si vo vode všimnete nádherného delfína, ktorý mieri práve k vám. Vy sa preto zdvihnete zo stoličky a idete sa pozrieť, čo robí. Ako sa približujete, zistíte, že tam nie je sám. Spolu s ním je ešte asi 5 ďalších delfínov. Máte pocit, že vás k sebe volajú, a tak vojdete do vody. Priblížite sa k nim až úplne na dotyk, a oni sa o vás začnú otierať. Chytíte teda jedného za plutvu, a on vás vtiahne pod vodu. Cítite ten závan dobrodružstva a …. spálenú kožu, lebo ste zaspali na slnku.

A po čom inom by ste v takomto okamihu siahli ako po Panthenol Omega produktoch? Prvá pomoc nie len pri spáleninách slnkom.
Obsah balíčka: Panthenol Omega telové mlieko, Panthenol Omega telové maslo, Panthenol Omega kapsule, Kniha – Vie o tebe, Kniha – Malé čierne a 9 žien
 
Podmienky pre zapojenie sa do súťaže
Staňte sa mojim Facebook a Google+ odberateľom
Napíšte číslo balíčka, ktorý vás najviac zaujal a prečo vás tento príbeh najviac zaujal.
 
Majte doručovaciu adresu v ČR alebo SR a sledujte môj blog. Výsledky súťaže sa dozviete 15.7.2017
 

Sponzormi súťaže sú

metafora.cz – Knihy

letnyhit.sk – Nálepky na telo, chocker

panthenol-omega.cz – Panthenol Omega produkty

krasnakazdyden.cz – Deo Roll on

synergiepublishing.com – 36x knihy o varení

A ako bonus pre jedného z vás, na ktorého sa neusmialo šťastie. Lactacyd sada 🙂

13 thoughts on “Giveaway k zmene stránky

 1. Ahoj,
  Nejvíce mě zaujal první příběh. Nevím proč, prostě mi přišel nejzajímavější a nejlepší. Přes FB sleduji jako Ft Cf a přes Google+ jako FTCF Blog

 2. Hezký den,
  nejvíce mě zaujal příběh č.2, protože je jako z telenovely a ty já měla moc ráda 😀 prostě taková ta klasická romantika. Asi by to mělo i pokračování si myslím a zajímalo by mě, jak to dopadne.
  fb sleduji: Simoneta blog
  gfc: Simoneta blog

 3. Ahoj 🙂
  zaujal ma príbeh č. 2:) lebo ja tiež tak stresujem 😀 a veľmi by som si prosila knihu Liečivá sila ovocia a zeleniny.
  FB: Silvia Majorošová
  G+: sylweliee Silvia Majorošová

 4. najviac sa mi páčil príbeh č. 2. Zdal sa najromantickejší
  FB Petronela Miklóšová
  G+ Petronela Miklóšová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *