Jednoduché a štýlové. To sú kabelky

Jednoduché a štýlové. To sú kabelky

Kabelky patria k hlavným doplnkom, ktorý dokonale dokáže podtrhnúť krásu outfitu, poprípade mu dodať šmrnc. Navyše je dokonalosťou, čo miluje každá žena.
V prípade, že ste už dlhšie hľadali nejaký originálny kúsok do vašeho šatníka, mám pre vás riešenie. Len prednedávnom som na internete natrafila na stránku Manzara, ktorá ponúka naozaj krásne a štýlové kabelky rôznych tvarov aj veľkostí.

Mňa osobne najviac oslovila čierno šedá kabelka Fynn, ktorá vyzerá veľmi prakticky. Vďaka čierno šedej kombinácií je podľa môjho názoru kombinovateľná s veľkým množstvom outfitov, a dokážem si ju predstaviť tak na nákupy ako aj vyrazenie s kamarátkami von či do školy.

Ďalšou pre mňa veľmi atraktívnou kabelkou bola čierna podlhovastá Dabir, ktorú si viem predstaviť na nejaký výlet či do posilňovne. V týchto prípadoch chcem vždy niečo praktické, malé no zároveň aby sa mi tam zmestili aj väčšie či podlhovastejšie veci ako je uterák. Osobne som niečo v takomto štýle videla u kamarátky a veľmi sa mi to páčilo. Dokonca si ju viem predstaviť aj na také vybehnutie na zmrzlinu či posedenie s kamarátkami.

Posledná kabelka, ktorá si získala moje srdce bola čierna malá a úplne ideálna na ples. Ideálna pre spoločenské šaty, ktoré by dokázala krásne doladiť. Ideálna na rôzne spoločenské príležitosti. Osobne zbožňujem ples a plesovú sezónu, takže by som ju určite vynosila. A bola veľmi rada, keby sa takáto praktická kabelka nachádzala v mojom šatníku.

4 thoughts on “Jednoduché a štýlové. To sú kabelky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *