Súťaž pre naše drsnejšie polovičky

Súťaž pre naše drsnejšie polovičky

Ahojte moji skalný fanúšikovia 🙂 V spolupráci so stránkou TrendHim sme si pre vás pripravili výnimočnú súťaž. Tentokrát však hlavným obdarovaným budú naše silnejšie a odvážnejšie polovičky – muži.
Trendhim ponúka všetko príslušenstvo a široký výber nádherných šperkov pre mužov! Všetko sa to začalo v roku 2008. Obchod momentálne zahŕňa širokú škálu produktov pre mužov. A to budete môcť vidieť aj v tejto súťaži.
Ako prvé sú tu nádherný motýlikovia v dvoch farbách – žltá a tmavo zelená. Chcete byť elegantný a šik? Vyskúšajte atypické farby s ktorými zaručene zažiarite. A keďže nie je potrebné tento motýlik už viazať, stačí si ho iba pripnúť a problémy s viazaním vás už nebudú trápiť.

Nakoľko začína leto a určite sa aj muži chystajú na dovolenku, nemohla chýbať väčšia kozmetická taštička aj pre pánov. Vyzerá veľmi elegantne a nakoľko je väčšia, zaručene sa do nej zmestí všetko, čo budú potrebovať.

Videli ste už niekedy muža bez opasku? Ja si ani nepamätám, kedy som nejakého bez opaska stretla. A tak možno rozmýšľala aj firma TrendHim, keď do tohto balíčka pribaľovala krásny kožený opasok hnedej farby.

Náramky – náramky všade samé náramky. Tie sú trendom asi každého leta, a tak ich toto leto budete môcť vystriedať hneď niekoľko, poprípade ich nosiť aj naraz. Všetko záleží od vašeho štýlu a vkusu.

A ako posledné tu je jeden náramok na magnetické zapínanie, ktorý je opäť kožený a viacradový. Kto by sa do neho nezamiloval.

Ako sa môžete zapojiť do tejto súťaže?

  1. Like na facebook stránku Čo je dobré, to musím mať
  2. Pridať komentár pod tento príspevok

 

6 thoughts on “Súťaž pre naše drsnejšie polovičky

  1. Môjho priateľa by to nesmierne potešilo 🙂 A tie motýliky sú úplne krásne, tie by sme neustále využívali na plesy. Zhodou okolností mám jedny zelené šaty podobnej farby, a tak by som mala výhovorku prečo si kúpiť nové – krásne žlté 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *