Vyskúšajte svoje šťastie

Vyskúšajte svoje šťastie

Ahojte moji milovaní. Je mi strašne ľúto, že sa súťaž skomplikovala (nejak mi nenapísala podmienky) a musím ju sem dávať ešte raz. Samozrejme, príspevky z predošlého zaznamenávam a evidujem do súťaže.
Nakoľko sa moja stránka len prednedávnom premenovala, a z Čo je dobré to musím mať vznikol názov Life is full of interests  – skrátene Lifi, rozhodla som sa, že vás poteším naozaj lákavými súťažami. A keďže je tu konečne leto, určite sa nezaobídete bez dobrej knihy a nádhernej vône.
Príbeh k súťaži
Predstavte si, že ste na úžasnej letnej dovolenke niekde pri mori. Napríklad v Turecku Vaša súkromná chata v ktorej ste sa ubytovali je naozaj úžasná. Všade drevo a príroda. A aby ste siahli aj vy po krásnej letnej vôni, rozhodli ste sa pre tentokrát inšpirovať kvetinami. Konkrétne ružami. A tak ste siahli po telovej vode v spreji s vôňou Turkish Delight, ktorá je jednoducho úžasná. Sladká, jemná, nenásilná a pritom veľmi ľahká. Na leto absolútne dokonalá.
04
A aby toho nebolo málo a spríjemnili ste si i kúpanie, príjemnú romantickú atmosféru vám navodí pena do kúpeľa s rovnakou vôňou. Predstavte si to. Len vy, váš priateľ/manžel a úžasný kúpeľ. K tomu zopár cukroviniek, a už je na svete večer ako z rozprávky.
Čo však budete variť v takomto teplom počasí? Vyskúšajte niečo ľahké a chutné. Napríklad v podobe 36x vegetariánskych receptov a Chia semienkami. Vychutnajte si mlsanie bez toho, aby ste sa hanbili do plaviek.

A aby ste si po varení mohli aj troška oddýchnuť, rozhodnete si spraviť chvíľku pre seba s knihou od Audioteky.

Obsah výherného balíčka: Turhish Delight telová voda v spreji, Turkish Delight pena do kúpeľa, Audiokniha podľa vlastného výberu, Kniha 36x Chia semienka, Kniha 36x Vegetariánske recepty

Podmienky súťaže

Napíšte komentár s vašim e-mailom

Máte nejaké skúsenosti s Frais Monde výrobkami? Ak áno čo si o nich myslíte?

Meno výhercu sa dozviete v najbližšej recenzií v spolupráci s elnino, ktorá bude tentokrát na hrebene.

Sponzori súťaže:
parfemy-elnino.sk 
audioteka.sk
synergiepublishing.com

2 thoughts on “Vyskúšajte svoje šťastie

  1. Moc pekná súťaž Katka 🙂 Od Frais Monde som zatiaľ skúšala pleťovú masku, s ktorou som veľmi spokojná. Nedávno mi prišiel z Elnina set s minatúrami od Frais Monde, ktoré sa mi tiež nesmierne páčia 🙂
    klaudysenjoyment@gmail.com

  2. Moju priateľku by takáto vôňa určite po tešila, aj keď neviem či túto značku už skúšala. A mňa na oplátku kniha

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *